Що подарувати коханому на Новий рік?

Новорічний подарунок коханому чоловікові – це не просто знак уваги. Звичайно, йому буде приємна будь-яка дрібниця, але хочеться, щоб подарунок виявився потрібним і міг розповісти про силу вашої любові і прихильності. Не намагайтеся вразити обранця занадто дорогим подарунком, особливо якщо він сам не може дозволити собі таку річ.

Lady in the red Santa Claus costume laying indoors near the Christmas gifts

Дотримуйтеся помірності і правил хорошого тону:

 

  • нехай це буде сюрприз – постарайтеся зберегти в таємниці і не розповісти коханому, що ви для нього приготували;
  • вручення подарунка – справа інтимна, тому краще зробити це, коли ви залишитеся наодинці;
  • процес дарування супроводжуйте словами про те, як чоловік дорогий вам і як ви цінуєте ваші відносини.

Якщо у вашого обранця є хобі, захоплення і просто давня мрія про якусь річ, то вибрати подарунок простіше простого. Автолюбителям прийнято дарувати аксесуари для машини – зрозуміло, що не кожна дівчина розбирається в техніці настільки, щоб піднести дійсно бажаний подарунок. Обговоріть це з його кращим другом або братом. Якщо хлопець любить читати – подаруйте цікаву книгу із захоплюючим сюжетом, біографії відомих людей тощо Любителі проводити час за комп’ютером зрадіють новій клавіатурі, бездротовим навушникам та іншим технічним пристроям. Діловому чоловікові підійдуть різні канцелярські приналежності, які можна прикрасити красивим гравіюванням.

Хочете здивувати хлопця незвичайним, екзотичним подарунком? Подаруйте йому політ на параплані або повітряній кулі, курс позашляхового водіння, дайвінгу або гольфа – фантазії немає межі, лише б це відповідало смаку чоловіка. Якщо чоловік – справжній інтелектуал, то йому сподобаються захоплюючі екскурсії по пам’ятних місцях, пов’язані з героями улюблених творів українських письменників. А таким подарунком, як квиток на спеціальну святкову програму для чоловіків, пивну вечірку або спільну гру в пейнтбол з друзями ви просто ризикуєте назавжди завоювати прихильність свого чоловіка!

Проявіть творчий підхід, і будь-який подарунок для коханого перетвориться в неймовірно приємний сюрприз, який підкреслить вашу любов і турботу про нього, як про найважливішу людині у вашому житті.