Що подарувати дитині?

Коли наближається свято, чи то день народження, чи Новий Рік, перед нами постає одне й те ж питання — що подарувати дитині? І хоч в магазинах безліч іграшок, часом дуже важко зробити вибір. Так на чому ж зупинитися, щоб догодити малюкові? Головне у виборі подарунка для дитини те, щоб він підходив за віком і був несподіваним і довгоочікуваним.

podarunok-dytyniДля дитини до 1 року. Для дітей цього віку підійдуть яскраві, дзвінкі іграшки (обов’язково якісні). Для піврічних малюків прекрасним подарунком будуть: килимок для розвитку моторики, брязкальця, гумові іграшки, кубики. На рік можна подарувати іграшки для купання, різнокольорову пірамідку, неваляшку, матрьошку, розвиваючі будиночки з віконцями і ключиками, іграшковий телефон, музичні іграшки з яскравими великими кнопками, книжечки, обов’язково яскраві з великим малюнком і у твердій палітурці.

Малюкам від року до трьох років простіше вибрати подарунок, так як вибір подарунків для такого віку більший ніж для дітей до 1 року. У цьому віці діти люблять все мацати, перевіряти на міцність, пробувати на смак. Вибираючи іграшки, пам’ятайте про безпеку. Не рекомендуються: дрібні деталі, гострі кути, іграшки, які легко ламаються. Підійдуть великі пазли, книжечки, конструктор. Для дівчаток хорошим подарунком буде лялька з гумовими руками і ногами, коляска, ліжечко для ляльок, посудка. Для хлопчиків — транспорт (машина, кран, мотоцикл) або набір іграшкових інструментів. Як хлопчиків, так і дівчаток порадує генератор мильних бульбашок.

Від трьох до п’яти років. У такому віці діти намагаються у всьому наслідувати дорослих, тому прекрасним подарунком будуть набори «Лікар», «Маленька господиня», можна купити окремо для ляльок іграшкові предмети побуту (плита, праска, фен). Дуже хорошим подарунком для дитини цього віку буде м’яка іграшка, яка вміє розмовляти. А яке захоплення у малюка викличе ця іграшка, якщо вона являє собою його улюбленого героя з мультфільму! Дитині необхідно розвиватися розумово, розвивати моторику ручок і вчитися посидючості, для цього чудово підійдуть пазли, конструктор, настільні ігри для всієї родини, набори для рукоділля та творчості. Не обов’язково дарувати тільки іграшки. Можна купити дитині що-небудь корисне, наприклад, велосипед, самокат, контейнер для іграшок, дошку, на якій можна малювати крейдою і приклеювати магнітні букви.

Дітям шкільного віку потрібно особливо постаратися в пошуку подарунка, щоб знайти такий, який би їм сподобався. Їм потрібні сучасні ігри, вони вже стежать за модою, у них свої інтереси. І щоб дитині догодити потрібно добре знати її інтереси. Тому найкраще подарувати універсальний подарунок. До універсальних подарунків відносяться: захоплюючі книги, конструктори, пазли, настільні ігри. Ці подарунки порадують всіх.

У виборі подарунків дотримуйтеся наступних правил. Не даруйте дітям багато солодощів, не отримавши схвалення від батьків. Не варто дарувати різних чудовиськ і монстрів — вони не завжди подобаються дітям. Одягу дитина теж не зрадіє — такий подарунок підійде для дітей постарше, однак якщо ви не знаєте моду і розмір, не варто експериментувати.

Обов’язково подбайте про оформлення подарунка, діти люблять барвисті упаковки з великим бантом.