Що подарувати дитині?

Кожна дитина мріє отримати на день народження, Новий рік та на інше свято цікавий подарунок. А нам, дорослим, хочеться порадувати своїх малюків. І найкращі подарунки дітям у такій ситуації ті, які вразять уяву і запам’ятаються надовго.

Pressmaster-что подарить ребенкуПерш за все, вибираючи, що подарувати дитині, треба врахувати її вік. А батькам ще треба навчити дитину гратися з цим подарунком. Дитина має розвиватися, а значить, такі подарунки повинні бути ефективними. Всі батьки повинні знати, що цікавить їхню дитину і відповідно до цього робити подарунок. Такі подарунки як мікроскоп і бінокль займуть увагу дитини на тривалий час.

Зверніть увагу на корисні подарунки. Наприклад, ортопедичний масажний килимок для дітей, який можна придбати на сторінці http://budopt.ua/sporttovary/karemati/ortopedicheskie-kovriki/. Він має не тільки гарний вигляд, який обов’язково сподобається дитині, але і корисні функції, які допоможуть дитині позбутися від небажаних проблем, а також зміцнити імунітет.

Але якщо ви подаруєте дитині підписку на цікавий дитячий журнал, то протягом року він буде не тільки радувати дитину, але й допоможе їй розвиватися. Цей подарунок підійде дитині від 3-х років. Думаю, також можна зацікавити дитину набором садівника (грунт, горщики, насіння). З вашою допомогою дитина побачить розвиток рослини, і, можливо, ви виховуєте майбутнього селекціонера.

Дітям також можна дарувати книги – джерело знань. Можливо, це буде книга з кулінарії, дитячий посуд і фартух. Може, у вашої дитини прихований кулінарний талант. Подаруйте дитині скарбничку і вчіть її правильно поводитися з грошима.
В дитині також слід розвивати творчі здібності та уяву. У такому разі в магазині вас чекає різноманітність музичних інструментів.

В залежності від віку дитини можете їй подарувати фотоапарат або принтер, і можливо він буде просто іграшковим з великими яскравими кнопками. Такий подарунок буде вчити дитину спостережливості і допоможе поринути у світ прекрасного. Якщо ви помітили, що ваша дитина намагається малювати і у неї це виходить, то кращого подарунка, ніж художній набір просто не знайти.

Дитині хочеться мати свої особисті речі, та тут вам може допомогти такий подарунок як рюкзачок, в який можна покласти спорядження для шукача скарбів або мандрівника, а потім зіграти з дитиною в цю гру або запросити для участі в ній її друзів. Або це може бути сумочка для бутерброда, фотоапарата.

Дитині так само можна подарувати як подарунок масу вражень, які не можна помацати руками, але це запам’ятається на все життя. Похід в театр, цирк, аквапарк. Організуйте похід з друзями в кафе з іграми, конкурсами та задування свічок на святковому торті. Перед кожним святом заведіть традицію і пройдіться по магазинах за покупками. Купуючи подарунки близьким, обов’язково цікавтеся думкою у дитини. Дитячі очі інакше дивляться на навколишній наш світ. Це допоможе вам ближче пізнати внутрішній світ дитини, а дитині відчувати себе повноправним членом сім’ї, до думки якого прислухаються.