Що подарувати чоловікові? Подарунки на всі випадки життя

Що подарувати чоловікові на день Народження, Новий рік, День святого Валентина? Який вибрати подарунок татові або що подарувати на ювілей співробітнику? Ці питання є актуальними майже цілий рік. І майже завжди викликають труднощі.

50907187554e361760ca90Подарунок для чоловіка вибрати непросто. Потрібно хоч трохи знати про його характер, професію, хобі, тоді визначитися буде набагато легше. Так, якщо ви дуже близько спілкуєтеся з ним, то можливо в переддень наступаючого свята він сам зробить натяк на те, що саме він хоче отримати від вас в якості подарунка. Але ж нам не завжди доводиться вибирати подарунок для добре знайомої людини. Тому при виборі презенту потрібно виходити з того, ким доводиться вам ця людина. А також впливає і привід, через який вам потрібно піднести подарунок — від цього залежить ціна покупки.

Подарунки можна розділити на категорії:

VIP подарунки. Такі подарунки в основному даруються начальникам. Це дорогі подарунки, їх ще називають бізнес-подарунками. До таких подарунків можна віднести шкіряні вироби у вигляді обкладинки для паспорта і чоловічих портмоне, ключниці та інших речей зі шкіри. А також елітні набори, до складу яких входять: портмоне, візитниці і фляги, зроблених з натуральної шкіри. Набори для офісного гольфу, більярду, настільні шахи та інші ігри. Письмові набори, що включають в себе елітні ручки.

Вироби зі шкіри. Подарунки зі шкіри також відносяться до VIP подарунків. Однак їх можна дарувати своєму коханому чоловікові, так як такі подарунки завжди потрібні і практичні, довговічні у використанні. Це — візитниці, футляри для ключів, гаманці, портмоне, гаманці, обкладинки для автодокументів і паспорта, футляри для окулярів, записні книжки і т. д.

Подарунки, що характеризують престиж (для успішних людей). Це подарунки для людей цілеспрямованих, які прагнуть бути зразком для наслідування в усьому, що роблять. До таких подарунків відносять ті речі, які мають світові бренди. Світові впізнавані бренди мають годинники, ручки, телефони, і багато інших речей.

Подарунки автомобілістам. Це подарунки для чоловіка, який добре вам знайомий і ви знаєте, що він довгий час проводить в дорозі. Тоді такий подарунок дуже обрадує його, так як він ним буде користуватися. Подарунки для автомобіліста бувають різних цінових діапазонів. Перерахуємо від найдорожчого до дешевого: віброподушка, аварійний автомобільний набір, автопилосос, автомобільний чайник, автомобільна кавоварка, різні речі, які полегшують тривалу поїздку за кермом, обкладинки для автодокументів зі шкіри. А також можна подарувати автомобільні номери. Якщо потрібні дешеві подарунки, то підійдуть миючі засоби для автомобіля, а також спеціальні губки і щітки.

Подарунки на ювілей. Сюди можна віднести побутову техніку — мікрохвильовка, кавоварка, блендер. Можна піднести ювіляру ноутбук.

Сувеніри. Колекційні речі, годинники (пісочні, настільні, настінні), статуетки, ножі, біноклі та підзорні труби, фляги. Це також може бути картина або навіть глобус. До речі, на сторінці https://walldeco.ua/ua/kartiny-katalog можна замовити виготовлення картини на замовлення за вигідною ціною.

Подарунки для чоловіків, які палять. Трубки, портсигари, запальнички, набори для курців, попільничка, кальян.

Подарунки для хобі. Що подарувати хлопцеві або чоловіку, якщо у нього є особливе захоплення. Тут вже просто і складно водночас. Якщо ваш хлопець або чоловік колекціонер, то подаруйте йому предмет для його колекції. Складність полягає в тому, що потрібно заздалегідь розібратися, чи є у нього вже такий екземпляр в колекції і наскільки сильно він зрадіє подарунку. Якщо хлопець захоплюється комп’ютером, то можна подарувати сумку для ноутбука, серветки для монітора, килимок для мишки. Для азартних молодих людей можна вибрати настільну гру.

Подарунки для любителів лазні, туризму, полювання та риболовлі. Барбекю, банні набори (рушник, шапка, мочалка). Мисливці та рибалки будуть дуже раді отримати в подарунок щось для їхнього захоплення, але краще, щоб вам допоміг вибрати ту ж вудку фахівець. Можна подарувати складне крісло для риболовлі або спальний мішок. Як всім відомо, рибалки — любителі сфотографуватися зі своїм уловом, тому рамки для фотографій їм також будуть до речі. Для любителів полювання можна подарувати компас, щоб не заблукав. А також можна купити рюкзак, туристичний набір посуду або складаний ножик.

Універсальні подарунки. Універсальні подарунки, це подарунки які підійдуть усім, так як вони бувають різної вартості і тематики. До них відносяться: книга, письмове приладдя (ручки, блокноти), портфелі і папки.

Недорогі подарунки для чоловіків. Ці подарунки можна подарувати хлопцеві або чоловіку на День святого Валентина або навіть без приводу. Це ліхтарики, набори для гоління, запальнички, портсигари, попільниці. Це можуть бути пивні келихи, чарки або чашки. Можна подарувати книгу, блокнот або сувенір.

Коханому чоловікові можна подарувати шарф, зв’язаний своїми руками, косметичні набори (шампунь, гель для душу). Засоби для і після гоління, бритву. З одягу можна подарувати нижню білизну, сорочку, можна вибрати краватку, шпильку для краватки, ремінь. Що ще подарувати коханому? Звичайно ж романтичну вечерю або організувати спільний похід в парк, театр або в ресторан.