Що одягнути в Новорічну ніч?

Вибір вбрання для Новорічної ночі вимагає чимало сил, підготовки і матеріальних вкладень. Один з найважливіших критеріїв у виборі новорічного вбрання – це майбутні тренди наступного сезону. Щоб залучити в своє повсякденне життя багато любові, успіху і матеріального благополуччя, а символу нового 2017 року – червоний вогняний Півень був прихильний до долі і приніс щастя, необхідно подумати, які фасони і кольори в одязі краще вибрати.

1bac1fa1e3665b6a775d925595837427Так як у Півня дуже вибуховий характер, необхідно дуже ретельно підійти до вибору новорічного вбрання. Насамперед, він повинен бути максимально елегантним і розкішним, але в той же час яскравим і ексцентричним, поєднувати в собі строгість ліній і яскравість кольорів одночасно. За кольором, це звичайно, в першу чергу, всі відтінки червоного, але обравши, наприклад, червоне плаття, можна опинитися в незручному становищі, адже червоний колір буде користуватися великим успіхом в цю новорічну ніч.

Тому краще звернути увагу на більш віддалені відтінки червоного, такі як теракотовий, кардинал, малиновий, фрез, помаранчевий і навіть каштановий. Другим популярним кольором в новому 2017 році стане білий. Білі наряди виглядають дуже виграшно, але все ж не варто нехтувати тим фактом, що білий колір візуально додає кілька кілограм, так що пишні красуні повинні задуматися при виборі такого вбрання і найкраще зіграти на контрасті. Не бійтеся експериментувати. Золото і стрази теж невід’ємна частина року Півня.

Основних фасонів два і вони повинні відповідати наступним вимогам:

1. Вбрання не повинне сковувати рухи, в ньому має бути зручно і комфортно.

2. Сукня або інший наряд не повинен бути дуже відкритим, оголяти «особливі» частини тіла або підкреслювати недоліки фігури, це явно не сподобається вогненному символу — Півневі.

Оптимальним нарядом стане сукня із яскравих тканин, з поясом на талії, який підкреслює легкість і жіночність. Строгий костюм, розбавлений яскравими туфлями або яскравими аксесуарами, які не тільки припадуть до смаку майбутнього символу і любителям класики, але і багатьом представницям жіночої статі. А розкішним аксесуаром до новорічного вбрання стане прикраса із золота. Цей дорогий і по — справжньому дорогоцінний метал, вважається універсальним, який підійде як до шикарної сукні, так і стане прекрасною родзинкою до строгого костюма.