Що одягнути на пляж?

Літо — прекрасна пора відпочинку, сонця і відкритого одягу. У спеку так і хочеться відправитися куди-небудь ближче до води, щоб охолодитися. Шум хвиль, приємні бризки, гарячий пісок і палюче сонце — що може бути прекрасніше ніж літній пляж? Тільки що робити, якщо там хочеться не просто існувати, розслаблятися і «розтікатися» по пляжному рушнику, з кожною годиною стаючи на тон темнішою, але ще і виглядати стильно? Адже, крім купального костюма, в світі моди існує ще стільки чудових речей, з якими відпочинок стане не тільки фізичною, але ще й естетичною насолодою.
belaya-plyajnaya-rubashka-jenskaya-32233-large

 

Більшість дівчат звикли ходити на пляж в різноманітних парео, туніках, хустках та іншому мішкуватому одязі. Колись, можливо, це і було модно за рахунок того, що було незвичайним. Останнім часом ці намотані на всі місця безрозмірні шматки тканини виглядають як мінімум дивно.

Ще один популярний варіант пляжного одягу — джинсові шорти — теж ставляться стилістами під сумнів. Джинсова тканина апріорі контрастує з легкістю піщаного або кам’яного узбережжя. Тут дуже жарко, тому джинсові шорти здаються дуже масивними, щільними і задушливими, навіть коли насправді це не так. Причиною тому, як уже було сказано, є сама тканина, а також притаманна цьому одязі схильність до зайвого обтягуванні фігури. Виправити ситуацію зможуть шорти більш вільного крою, наприклад лляні або бавовняні.

Хороша знахідка цього літа — сукня-сорочка. Це чудова альтернатива звичній коротенькій літній сукні-безрукавці з широкою спідницею, яка розвівається. Сукня-сорочка має мати невеликий комірець, рукави (до середини плеча або до ліктя) і обов’язково гудзики (на те вона і сорочка). Найкраще вибирати такі сукні з легкої натуральної тканини. Синтетика не підійде в принципі — влітку її варто прибрати подалі.

А ось від суконь в квіточку доводиться поступово відмовлятися. Ромашки і трояндочки краще залишити маленьким дівчаткам на дитячому майданчику, а жінці потрібні стильні та елегантні речі. І, як не сумно це визнавати, улюблені всіма смугасті сукні теж треба відсунути в сторону. Стилісти сходяться на думці, що морський тренд, який протримався дуже довго, вже почав здавати позиції. Можливо, після невеликої перерви він повернеться знову.