Що одягати в офіс в 2016 — 2017 році?

Офісна мода є невигаданим поняттям, а самодостатньою областю фешн-індустрії. Це нам з року в рік доводять модельєри, які і створюють нові віяння. У цьому сезоні офісний працівник може порадіти: зараз легко виглядати стильно і модно і при цьому носити виключно комфортні речі. Про все по порядку.

Офисная-мода-2016-2Офісний костюм 2016 — 2017: який він?

Це брючний комплект — двійка або комплект — трійка. Штани повинні бути розширені від стегна. В окремих випадках допускаються кюлоти з щільної тканини. Обидва варіанти мають обов’язково мати завищену талію.

До речі, в інтернет-магазині www.stimma.com.ua ви можете підібрати собі найкращий стильний одяг за найвигіднішими цінами.

Якщо говорити про піджак, то він в першу чергу повинен символізувати собою свободу і деяку недбалість. Це досягається за допомогою широкого, іноді асиметричного, крою, запаху і відсутності застібок. У тому випадку, якщо вони вам потрібні, то вибирайте піджаки з великими гудзиками.

Світові подіуми демонструють сміливі рішення, які не передбачають топа або блузи під костюмом. Однак такий варіант може бути неоднозначно сприйнятий колегами і начальством, тому рекомендується надягати вниз базовий топ або жилет. Однак пам’ятайте про те, що топ не повинен мати рюші — вони вітаються тільки в поєднанні із зухвалими косухами.

Що стосується кольору, то, незважаючи на майбутню осінь, забудьте про яскраві кольори.

У моді такі кольори:

  • чорний;
  • темно — сірий або світло — сірий;
  • синій;
  • перловий.

Також допускається костюм коричневого кольору, але тільки в поєднанні з базою сірих відтінків.

Чи є стильна альтернатива брючному костюму?

Так! І ім’я їй — плаття без рукавів та жакет або піджак. Відносно кольору правила зберігаються ті ж. Тут важливо пам’ятати про те, що сукню не рекомендується носити без аксесуарів.

Вибирайте для лука щось одне:

  • капелюшок-канотьє;
  • лакована квадратна сумочка;
  • вінтажний кулон;
  • автомобільні рукавички.

І це той рідкісний випадок, коли взуття і сумочка можуть бути схожі за кольором або навіть мати коріння з однієї і тієї ж колекції.

Поверх такої сукні краще надягати білий піджак вільного крою.