Що необхідно знати для того, щоб придбати ідеальні сонцезахисні окуляри?

Весна вже прийшла, а це значить, що пора діставати свої сонцезахисні окуляри. Звичайно, адже що, як не сонцезахисні окуляри зможе захистити наші очі від надмірно яскравого світла і шкідливого ультрафіолетового випромінювання. Крім того, сонцезахисні окуляри, це ще й дуже модний аксесуар. З їх допомогою можна зробити свій образ повним і завершеним.

ochki_sci-fi_louis_vuitton_prada_2018Однак, мода весь час змінюється і цілком ймовірно, що в цьому році вам вже знадобиться нова модель. Для того, щоб покупка була дійсно вдалою, до вибору нових сонцезахисних окулярів необхідно підходити дуже уважно і вдумливо. Якщо взяти відверту підробку, то розраховувати на те, що вони зможуть захистити ваші очі сенсу немає. Крім того, прослужать вони також не дуже довго. А ось якісна модель сонцезахисних окулярів, це вже зовсім інша історія.

І так, давайте розбиратися. По-перше, вам необхідно визначиться з формою оправи. Безпосередньо від цього залежить те, наскільки привабливо ви будете виглядати в окулярах. Не забувайте про те, що для кожної форми обличчя одні окуляри підходять, а інші ні. Даний момент завжди потрібно враховувати. Після того, як ви знайшли кілька потрібних вам моделей необхідно вирішити, який колір скла вибрати. Деякі люди помилково вважають, що від затіненості залежить і захист від ультрафіолетових випромінювань, але насправді це не так! Чим темніші окуляри, тим менш яскраво ви будете бачити через них. Захист від ультрафіолетових випромінювань забезпечує спеціальне покриття.

Тобто навіть прозорі окуляри можуть добре захищати очі, якщо у них є хороше покриття. До речі, у деяких кольорів лінз є свої особливості. Давайте розглянемо їх більш детально. І так, зелені і сірі лінзи не спотворюють колір. Якщо для вас це критично важливий момент, то краще вибирати саме такі. Жовті лінзи відмінно блокують яскраве світло, навіть краще, ніж це роблять темно-чорні. Краще жовтих справляються тільки поляризовані. Якщо ви не любите знімати сонцезахисні окуляри або вони є частиною вашого образу, то є сенс брати фотохромні лінзи. Вони завжди змінюють рівень затіненості в залежності від яскравості світла.