Що необхідно взяти дитині з собою в басейн?

Для походу в басейн дитині буде потрібно придбати ряд спеціальних предметів, без яких не можна займатися на території спортивного центру. Додаткові аксесуари необов’язкові, але зроблять умови тренування більш комфортними для дитини, тому їх краще заздалегідь включити в список речей. Також, якщо плануються перші відвідини басейну, необхідно заздалегідь підготувати певні документи.

optimizeСписок необхідних речей

При купівлі абонемента або записі в школі чи дитячому садку краще відразу уточнити в установі, що потрібно взяти з собою в басейн дитині. Зазвичай список для дітей універсальний, і нічим не відрізняється від вимог будь-якої установи, але можуть бути винятки. У більшості випадків для відвідування потрібен дитячий одяг для басейну і дещо ще.

Спортивний одяг

зазвичай заняття супроводжуються попередньою розминкою або спортивними вправами, для яких потрібно придбати спортивний костюм або комплект з майки і шортів. Також знадобляться зручні кросівки, кеди.

Плавки або купальник

Для дівчаток традиційно прийнято вибирати суцільні спортивні купальники, для хлопчиків підійдуть класичні плавки на гумці або з додатковою фіксацією на шнурівці. Рекомендується купувати купальний комплект тільки після примірки, важливо щоб ніщо не обмежувало активні рухи малюка. Також не можна купувати модель «на виріст» — тканина буде намокати, витягуватися під впливом води.

Шапочка для плавання

Магазини пропонують широкий вибір тканинних і латексних виробів, але найкращим варіантом буде силікон. Цей матеріал міцний і еластичний, не викликає алергію, комфортний при носінні. Існує великий вибір дитячих моделей, прикрашених яскравими зображеннями, візерунками чи декоративними елементами. Можна підібрати шапочку, яка підходить за кольором до купальника або придбати повний комплект.