Що необхідно купити для новонародженої дитини ?

Перед народженням дитини в кожній родині облаштовують дитячу, купують необхідні меблі та речі для малюка. Не всі купують це заздалегідь, так як це вважається поганою прикметою, буває покупки залишають до народження. Але, в будь-якому випадку, будуть необхідні певні речі: ліжечко, коляскА, пеленальний столик, засоби гігієни, повзунки та інший одяг.

Саму дитячу кімнату найкраще оформити в помірно яскравих кольорах, не варто вибирати помаранчевий, червоний або яскравий салатовий колір. Для хлопчика підійде поєднання білого і блакитного, для дівчинки білого і рожевого або ніжно-фіолетового. Тут все робиться на розсуд майбутніх батьків, так як дитина не може висловити свою думку, та й на першому році життя їй це все не особливо важливо.

27722_pelene-foto02-Dreamstime-e1456685392458

Ліжечка та пеленальний столик — обов’язкові атрибути дитячої кімнати. Ліжечка всі стандартного розміру, але різного виду. Якщо необхідний більш бюджетний варіант, то можна купити найпростішу. Якщо хочеться ліжко з маятником або з цільного дерева, то доведеться розщедритися. Обов’язковий хороший матрац, оптимально, якщо він буде двосторонній — кокос і пружини. Пеленальний столик потрібен для того, щоб проводити маніпуляції з малюком і зберігати там його речі. Можуть бути підвісні пеленальні столи, що кріпляться на стіну, можуть бути суміщені з комодами.

Ще один важливий потрібний предмет — коляска для новонародженого. У який би час року малюк не народився, йому в будь-якому випадку необхідно бувати на вулиці і дихати свіжим повітрям. Весь час носити дитину в слінгу — це не найкращий варіант не тільки для мами, але і для малюка, так як можливо неправильне формування постави. Якщо ж правильно підібрати коляску, то в ній дитині буде комфортно перебувати довгий час і прогулянки на вулиці стануть дуже приємними. При цьому коляска прослужить кілька років, коли малюк виросте, він зможе їздити в ній сидячи. Також варто звернути увагу на прогулянкові коляски, їх можна використовувати з шести місячного віку, але купити заздалегідь. При цьому прогулянкові коляски легкі і меншого обсягу, що вельми зручно.

В одязі обмежень немає, зараз дуже великий вибір різноманітних фірм, які шиють для новонароджених. Головне — одягати дитину відповідно до погодних умов. Засоби гігієни варто підбирати відповідно до віку, так як шкіра у дітей дуже тонка і схильна до алергічних реакцій.