Що необхідно для манікюру гель-лаком?

Якщо ви початківець і збираєтеся надалі займатися манікюром, то вам необхідно придбати для себе стартовий набір в який будуть входити різні гель-лаки, інструменти, топи, знежирювач, лампа і так далі.

5-1 (1)Напевно, багато хто вже знає, що гель-лак тримається на нігтях досить довгий час і крім цього, зміцнює нігті. Якщо на ваші нігтики нанесено гель-лак, то нігті будуть менше шаруватися, пошкоджуватися і ламатися. В основному гель-лак тримається на нігтях приблизно 3 тижні, але у деяких жінок буває і довше. Якщо носити його на нігтях більше передбачено терміну, то нігті починають відростати і це псує зовнішній вигляд.

База

Отже, першим, що необхідно придбати, є базове покриття. База наноситься безпосередньо перед гель-лаком. Її необхідно підбирати методом проб, так як на кожних нігтях вона поводиться по-різному. Крім цього, бази можуть бути каучукові, вітамінні, кольорові і звичайні.

Гель-лак

Палітра гель-лаків у різних виробників досить велика. Для стартового набору можна взяти кілька відтінків, наприклад, таких як чорний, білий, кілька відтінків ніжно-рожевого, кілька червоних, синій і пару лаків з блискітками. Звичайно, на початку може здатися що гель-лаків дуже мало, але за один раз придбати все просто неможливо. Тому не забувайте, що їх можна змішувати і отримувати інші кольори.

Топ

Завершальним покриттям гель-лаку є топовий шар. Топ може бути каучуковим і звичайним. Завдяки його захисним властивостям, нігті будуть захищені від відколів і гель-лак буде триматися досить тривалий час.

Лампа

Гель-лак здатний сохнути тільки у спеціальній лампі. Їх також можна розділити на світлодіодні, ультрафіолетові і комбіновані. За ціною, найдемократичнішою є ультрафіолетова лампа. У ній також можна сушити дві руки одночасно. В світлодіодних лампах, лак сушиться набагато швидше, тому час економиться. Але, на жаль, така лампа сушить не всі лаки. Найідеальнішою лампою, є комбінована, так як вона висушить всі види гель-лаку і за короткий час.

Інструменти

Щоб прибрати кутикулу, знадобиться пушер або апельсинова паличка. Після того, як кутикула буде відсунута, необхідно за допомогою спеціальних щипців або ножиць прибрати зайву шкіру. Також знадобиться баф, яким потрібно шліфувати нігті. Потрібні будуть і більш жорсткі пилки, щоб надавати форму нігтям. Ще для манікюру потрібен спеціальний знежирювач, який видалить з нігтів пил після шліфування.

Ось мабуть і всі основні пристосування для стартового манікюру, але список може доповнюватися різними інструментами на ваш розсуд.