Що не можна говорити під час сварки?

Якщо ви думаєте, що в міцних сім’ях не буває скандалів і сварок, то сильно помиляєтеся. Але особливість з’ясування відносин в таких сім’ях дещо відрізняється: подружжя завжди знають фрази і слова, які не можна говорити в пориві напруження емоцій. Уявіть, скількох образ, сліз і розлучень можна уникнути! Сьогодні психологи розкажуть вам про те, що не можна говорити коханій людині під час сімейних сварок. 

StockLite Что нельзя говорить во время ссоры

Не згадуйте його батьків. Навіть якщо відносини зі свекрухою складаються не найкращим чином, або ви не схвалюєте спосіб життя, який ведуть його батьки, то все одно ця тема повинна залишатися табу. Пам’ятайте, що батьки для чоловіка — це святе. Ви ж не хочете, щоб він згадав і вашу маму? Сварка закінчитЬся, а неприємний осад залишиться ще надовго.
«Краще б я вийшла заміж за іншого!» Можливо, але хто знає, як би тоді склалася ваше життя. Навіть якби у чоловіка були золоті руки або шикарний автомобіль, то це не дає гарантію сімейного щастя. Адже багато років тому ви вибрали саме його! У відповідь на таку заяву ви можете лише почути іншу образливу фразу: «Ось і виходь!». Такий поворот подій згладити буде дуже непросто.
«Ти все робиш не так, як треба!». Чоловіча впевненість — питання складне. Якщо під час скандалів ви будете весь час повторювати другій половинці про те, що він ні на що не годиться, то поступово закріпите в ньому впевненість у цьому. А якому чоловікові хочеться жити з жінкою, яка вважає його повним невдахою. Робіть висновки!
«Більше ніякого сексу!». А ось це вже справжній шантаж. Маніпулювати чоловіком за допомогою сексу — справа низька і зовсім невиправдана. Запам’ятайте, що інтим він може знайти і на стороні. Досягати бажаного таким чином вам не вдасться, а от зіпсувати відносини зможете дуже швидко.
«Я тебе більше не люблю!». Ця фраза вважається неприпустимою навіть тоді, коли ви дуже ображені. Такі слова повністю знецінюють роль чоловіка у вашому житті. Не дивуйтеся, якщо незабаром він збере речі і піде в невідомому напрямку.