Що можна подарувати на Новий рік?

Кожного разу з наближенням новорічного свята, ми починаємо ламати голову, що ж подарувати численним друзям, родичам і колегам по роботі. У багатьох список виходить досить значним, погодьтеся. Адже не можна нікого забути, і кожному потрібно зробити приємний сюрприз. Для початку необхідно пам’ятати, що на Новий рік необов’язково всім дарувати дорогі подарунки, новорічний подарунок має на увазі під собою приємну дрібничку.

592641dc-470b-4f89-9c1d-5583692000deТому всім численним колегам по роботі і просто хорошим знайомим, можна зробити скромний, але милий подарунок, який буде знаком уваги і підвищить передноворічний настрій. Вибір в магазинах на сьогоднішній день пропонує масу всіляких сувенірів з новорічною тематикою. Можна подарувати гарну фігурну свічку, невелику коробочку цукерок, красиво оформлену пляшку шампанського, символ Нового року і т. п. Мабуть, подарунки для колег по роботі не викликають великих труднощів.

А ось з подарунками для своїх коханих, близьких родичів і друзів вже починаєш потроху мучитися. Звичайно, іноді трапляється так, що ви точно знаєте, чоиу була би рада та чи інша людина, може вона про щось давно мріє, але так собі це і не придбала. Тоді проблема з подарунком вирішується легко і швидко. Але в основному ситуація повністю протилежна. Ми ходимо по магазинах, думаємо і ворожимо, що ж сподобається нашій близькій людині. Адже хочеться зробити по-справжньому приємний і гарний подарунок, який не залишить її байдужою. Тут необхідно враховувати характер людини.

Є люди практичні, які люблять отримувати корисні подарунки. Їм можна подарувати що-небудь з предметів одягу або будь-які інші речі, які стануть в нагоді в побуті. Наприклад, красивий і модний шарф, піжаму, вазу, набір келихів. Хтось любить інтелектуальні подарунки, тут буде доречно піднести цікаву книгу, можна оформити підписку на яке-небудь видання або подарувати квитки в театр.

Якщо ж ваші друзі мають почуття гумору, то можна знайти в спеціальних магазинах який-небудь прикольний подарунок. Зараз ця індустрія отримала великий розвиток і на прилавках можна побачити футболки з кумедними написами, різноманітні літаючі будильники, цікаві попільнички і багато іншого. Для чоловіків і жінок, завжди буде актуальним косметичний подарунок або хороший парфум. Для ділових людей в подарунок можна вибрати ручку, портмоне, візитницю або гаманець. Для наших милих бабусь і дідусів цілком підійде подарунок з гарного набору цукерок і дорогого чаю в жерстяній коробці, оформленій у новорічній тематиці. Так само можна підшукати що-небудь із «затишних» подарунків, теплі і м’які тапочки, пухову хустку, вовняний плед і т. п.

Звичайно буває і таке, коли всі ці ідеї не підходять, шарф ви дарували на минулий Новий рік, парфуми занадто дорогі, і взагалі в будинку повна чаша. Тоді можна розглянути красиві новорічні подарунки, які будуть служити з року в рік і нагадувати про вас. Наприклад, упаковка витончених ялинкових куль, новорічна композиція, яка прикрасить святковий стіл, новорічна скатертинА і т. д. Коли ви купите усі подарунки, знайдіть час і не полінуйтеся їх красиво оформити, адже естетичний вигляд подарунка, упакований в блискучий папір або пакет, має величезне значення.

І наостанок хочеться сказати, пам’ятайте, що краще всього купувати подарунки заздалегідь, щоб в останній момент не бігати по магазинах, судорожно змітаючи все з прилавків. Такий передноворічний «похід» до магазинів навряд чи підвищить вам настрій, а куплений похапцем подарунок, швидше за все не задовольнить вас самих.