Що можна подарувати дитині?

Якого б віку не були діти, вони завжди любили, люблять і будуть любити подарунки. Будь-яка дитина мріє про який-небудь подарунок. Хлопчики в основному мріють про скейти і велосипеди, а дівчатка про косметику і ляльки. Дітям буває не до душі отримати не той подарунок, який вони довго бажали. А ще прикріше, якщо подарунок не відповідає віку. У дітей різного віку свої переваги і кумири, тому не варто вибирати подарунок «як для себе», тому що у кожного віку свої захоплення і смаки.

126912888Добре, що вибір подарунків для дітей зараз величезний, а якщо немає фінансових труднощів, так і зовсім безмежний. Якщо ви не знайшли відповідного подарунка для вашої дитини у звичайних магазинах, то варто пошукати в інтернеті. Не варто ламати голову при виборі і зупиніться на чомусь актуальному.

«Що подарувати дитині?» — це питання, над яким замислюються всі батьки. Чи можна дарувати одні і ті ж іграшки, як хлопчикам, так і дівчаткам, чи повинні бути іграшки розвиваючими, чи можна дарувати занадто яскраві і строкаті іграшки? Адже хочеться одночасно, і порадувати дитину і подарувати їй щось потрібне і розумне.

Перед тим як ви визначитеся з конкретним подарунком, краще спочатку визначитеся з його типом, наприклад, одяг, іграшка, книга, розвиваюча або навчальна гра. Діти до 3-х років, звичайно, будуть раді найбільше іграшці. Але всі мами прекрасно знають, що дітям цікава іграшка тільки поки вона нова, а через пару днів, дітки захочуть таку іграшку як у іншої дитини. Але не кожна мама може кожен раз купувати нові іграшки і викидати старі. Тому потрібно постаратися вибрати такий подарунок, який не так швидко набридне дитині.

Для дітей від 2-х до 4-х років підійдуть такі подарунки:

1. Розвиваючі дитячі мультфільми, диски, казки, пісеньки.

2. Книги — великі і маленькі, що співають, говорять, з великими і яскравими картинками. У такому віці дітям цікаві практично будь-які дитячі книги. Їм подобається слухати вірші, розглядати картинки та інше.

3. Велосипеди, як і раніше, так і зараз викликають величезний інтерес і захоплення як у хлопчиків, так і у дівчат.

4. Дуже хорошим подарунком будуть набори для творчості. Тут виразно можна сказати який набір краще вибрати, так як це вже буде виходити з інтересів вашої дитини. Якщо подобається ліплення, то набір може складатися з пластиліну, полімерної глини і так далі.

5. Спортивний куточок для дому або вулиці буде теж вельми корисним і цікавим, так як всім дітям подобається дертися, стрибати і висіти.

6. Дитина також оцінить приналежності для ванної: креативну мочалку, набір яскравих дитячих рушників, незвичайну зубну щітку, дитячий набір для миття.

7. Дівчаткам сподобаються ляльки, коляски, іграшковий посуд, набір гребінців, шпильок і гумок.

8. Хлопчикам припадуть до душі іграшкові машинки, трактори, паровози та інше.