Що може дитина в 2 місяці? Частина 2

Найбільше малюк любить розглядати своїх батьків. Згодом, йому не потрібно буде нагадувати, хто тато і хто мама, чим частіше він бачить своїх батьків, тим краще. Чим більше з малюком гримасувати, тим більше він це все запам’ятовує, і може почати наслідувати, повторювати такі ж дії.

1429094960_2-mesyaca-mladencu-1Необхідно катати малюка на величезному надувному м’ячику, при цьому поклавши його на животик. За малюком необхідно стежити, коли відбувається катання на цьому м’ячі. Перець тим, як годувати малюка, необхідно покласти його на живіт, спочатку на невеликий час, потім довший. Коли дитина купається, переодягається або їсть, необхідно пояснити їй назви тих частин тіла, до яких можна доторкатися, з часом малюк їх буде запам’ятовувати.

Біля дитячого ліжечка, на стіні, можна повісити барвисті картини, і показувати їх малюкові. На картинах повинні бути тварини, різні іграшки, карикатури. Висіти вони повинні не постійно, їх необхідно, з плином часу, поміняти. Коли на вулиці настане вечір, можна пограти з малюком в гру, для якої знадобиться ліхтарик. Необхідно піти з дитиною в темну кімнату, і починати світити ліхтариком, при цьому переміщаючи світло по стелі, стінах, і потім на підлогу. Необхідно щоб дитина стежила і дивилася, куди піде цей промінь.

Можна вкласти іграшку, яка пищить, в долоню дитини і, натискаючи на неї, дитина здивується, але при цьому у неї будуть розвиватися руки.