Що може дитина в 2 місяці? Частина 1

В цей період малюк приділяє більше часу навколишньому світу. Він уважно стежить за тими предметами, які рухаються, плавно повертає голову, з великим задоволенням дивиться на маму. У цьому віці дитина віддає перевагу іграшкам. Рефлекси новонародженої дитини вже починають поступово зникати, рухи координуються.

razvitie-rebenka-2-mesyaca-foto1Багатьох батьків цікавить питання, а що може дитина в 2 місяці? Малюк починає добре балансувати головою в різних положеннях. Він здатний підняти верхню частину тіла і навіть, може перевертатися зі спини на бік. В цьому випадку треба бути акуратними і пам’ятати про безпеку, тому не можна залишати малюка без нагляду.

Дитина починає вловлювати звуки. До цього часу, малюк чув незрозумілі звуки, від яких здригався, завмирав, а тепер прийшов час, і він слухає музику, розмови. Звуки він здатний розрізняти по висоті і по гучності. Дитина може заплакати, якщо музика буде гучною або почує надмірно гучні голоси.

У малюка з’являється комплекс пожвавлення. Якщо батьки посміхаються малюкові, дають йому руки, то він у відповідь теж може посміхатися і рухати руками і ногами. Якщо дитина не утримує голову, через якийсь час, лежачи на животі, тоді необхідно, в терміновому порядку, звернутися до педіатра. Малюк вже здатний висловлювати невдоволення або радість. По дитині буде зрозуміло, в якому стані вона перебуває на даний момент. Коли дитина перебуває на руках, необхідно частіше міняти її положення, тримати її лицем до власного обличчя.