Що ми знаємо про фітнес?

Активний спосіб життя, спортивна фігура, гарне самопочуття — все це результат продуманих фізичних навантажень. Сучасні фітнес-зали пропонують величезний вибір тренувальних занять, з яких кожен вибирає собі найбільш підходящі в залежності від своїх фізичних можливостей і цілей.

Group of people at the gym in a stretching class

Для того, щоб правильно підібрати тренувальні заняття, потрібно чітко розуміти, що з себе представляє той чи інший вид фітнесу і, звичайно, визначитися, яких результати ви хочете отримати від тренувань: зниження ваги, корекція фігури, підтримання загального тонусу м’язів і тому подібне. Існує група фітнес-тренувань, вправи яких задіють всі групи м’язів.

Аквааеробіка. Вода — це давно відомий і дієвий антидепресант. Вправи в басейні знімають не тільки фізичне, а й емоційне напруження. Виконуючи вправи у воді хребет і суглоби розслабляються, а вода здійснює масажну дію на все тіло. Під дією води поліпшується кровообіг. Аквааеробіка вважається найбільш ефективним способом боротьби з целюлітом і жировими відкладеннями.

Калланетика. Цей вид фітнесу спрямований на формування красивої фігури. Статодинамічні вправи спрямовані на всі групи м’язів. Метою цього виду фітнесу не є безпосереднє спалювання калорій. Калланетика ставить задачу корекції фігури.

Йога. Цей вид фітнесу отримав широку популярність. Головна особливість цих тренувань полягає в тому, що вони об’єднують в собі вправи не тільки фізичного, а й духовного характеру. Займаючись йогою, ви позбудетеся від зайвих кілограмів і непотрібних складок в області живота і стегон.

Пілатес. Цей вид фітнесу є чимось середнім між йогою і калланетикою. Вправи в основному спрямовані на розтяжку і пластику. Це так само прекрасний спосіб корекції фігури і зняття емоційної напруги.

Крім того, існує маса тренувальних занять, які об’єднують в собі елементи різних типів фітнесу. У сучасних фітнес-клубах у вас є можливість проконсультуватися з тренером і визначити правильну програму тренувань в залежності від цілей і очікуваних результатів.