Що краще вибрати: куртку чи комбінезон?

Холодна пора року у кожної людини асоціюється з постійним морозом, численними простудними захворюваннями і промерзанням. Саме тому багато батьків відмовляються від прогулянок з дітьми взимку. Однак це велика помилка, адже малюки повинні в обов’язковому порядку дихати свіжим повітрям і відвідувати навчальні заклади в будь-якому випадку. Відповідно це говорить про те, що для захисту власної дитини від сильних холодів, необхідно всього лише підібрати теплий і зручний одяг.

383841Сучасний ринок дитячих товарів пропонує великий вибір комбінезонів і просто курточок для діточок різних вікових категорій. Тому багато матусь ніяк не можуть визначитися, що насправді краще і зручніше.

Насправді слід зазначити, що зимова курточка для хлопчика і дівчинки дійсно здатна повністю захистити тіло дитини від холоду, але лише в тому випадку, якщо буде правильно підібрана. Тому перед здійсненням покупки потрібно розібратися з деякими нюансами. У цьому випадку одним з найбільш важливих моментів вважається зовнішній шар виробу. Він повинен бути виконаний з міцної і вологовідштовхувальної тканини. Тут оптимальним варіантом є мембрана. Це високотехнологічне волокно, яке абсолютно не пропускає вологу. При цьому численні отвори в матеріалі дозволяють пропускати пар, який власне і зігріває тіло. До того ж тут можна говорити про максимальний захист тіла дитини від сильного холоду і вітру.

Якщо ж говорити про утеплені куртки, вони в обов’язковому порядку повинні виготовлятися у повній відповідності до встановлених вимог і норм. І якщо раніше в якості утеплювального шару використовувалися переважно натуральні волокна, то сьогодні ситуація дещо змінилася. Вся справа в тому, що багато малюків страждають на алергію. Тому пухові вироби для них ніяк не підходять. А ось що стосується курточок з холофайбера та інших синтетичних матеріалів — це найбільш оптимальні варіанти. При цьому слід зазначити, що подібні наповнювачі зберігають всі свої початкові властивості навіть при тривалій експлуатації. Тому такі вироби можна з легкістю прати в машині автомат, не переживаючи про те, що вони втратять свою форму.

Комбінезони є оптимальним варіантом для маленьких діток. Розрізняють злиті і роздільні комплекти, що володіють певними особливостями.

Якщо ж говорити про злиті комбінезони, в них верхня і нижня частина з’єднуються. Саме тому спинка діточок завжди залишається теплою. Однак це не найкращий варіант для відвідування громадських місць, де часом буває досить жарко. Найчастіше злиті комбінезони купуються для діточок до року.

А ось роздільні комплекти, що складаються з штанців і курточки, є найбільш комфортними моделями. Тут можна відрегулювати нижню частину костюма, у відповідність з ростом дитини. Та й курточку можна сміливо носити кілька сезонів.

Підводячи підсумки, хотілося б сказати, що вибір зимової куртки або ж комбінезона повинен ґрунтуватися на віці і активності дитини.