Що говорить про жінку колір її одягу?

Колір одягу, який ви носите, відбивається на вашому добробуті і настрої. Цікаво, які кольори можуть поліпшити день, а які призводять до поганого настрою?

oranzhevyj-cvet-v-odezhde-i-vremena-godaЧорний

В першу чергу, чорний колір асоціюється з елегантністю, але також із сильною пригніченістю. Насправді, це колір невдач в особистому житті або колір пошуку другої половинки. Чорний одяг може бути ознакою того, що жінка намагається впоратися зі своїми проблемами, і навколишнє середовище має бути від неї на деякій відстані. Однак, якщо доповнити чорне плаття блискучими аксесуарами або купити срібні прикраси, безумовно, воно стає класикою в жіночому гардеробі.

До речі, вас може зацікавити магазин одежды franttini.com.ua, в якому можна придбати якісний одяг за вигідною ціною.

Червоний

З насиченим червоним кольором потрібно бути обережною. В першу чергу, подумайте про його відтінки. Інтенсивний червоний колір призначений для того, щоб додати впевненості в собі і виділити з натовпу його власницю. До того ж, це кричущий колір, який підриває енергію. В Індії цей колір призначений для наречених, але в більшості країн, червоний асоціюється з небезпекою і пристрастю, тому іноді можна зробити ставку на одязі червоного кольору.

Жовтий

Жовтий, як правило, є надійним кольором, наповненим блюзом. В першу чергу, він випромінює внутрішню радість, але також мудрість (традиційний колір буддійських ченців). Носіння одягужовтого кольору також може символізувати бажання спілкуватися і мати контакт з іншими людьми. Це особливо корисно, коли ви, нарешті, придбали щось важливе і значуще. З іншого боку, жовтий також може символізувати негативні емоції — цей колір часто носять люди, чиї зв’язки з навколишнім середовищем порушуються, і вони не хочуть говорити про себе і свої проблеми.

Синій

Холодний колір, який символізує чистоту і, перш за все, повний професіоналізм і душевну рівновагу в повсякденному житті. Синій колір одягу може також означати творчі здібності та свіжі ідеї людини. Крім того, м’які пастельні відтінки блакитного кольору — це знак дружби, тому варто робити ставку на них, коли ви готуєтеся до важливої розмови або важливої зустрічі. В Ірані цей колір є траурним.

Зелений

Зелений колір — це спокій і гармонія, тому надягаючи зелену блузку чи спідницю, ви підсвідомо розумієте, що в даний момент умиротворені. Зелений асоціюється з відпочинком, зеленими полями або лісом. Що несе в собі це повідомлення? Чутливість і гармонію.

Фіолетовий

На фіолетові сукні і пальто роблять ставку всі «психологи», які постійно шукають життєві цілі. Якщо у вас проявляється надзвичайний інтерес до філософії життя, то фіолетовий є вашим кольором.

Помаранчевий

Помаранчевий колір говорить про позитивне ставлення до життя його власниці. Він справляє гарне враження і посилає чіткий сигнал — я спонтанна, чуйна і ви можете поговорити зі мною. На відміну від зеленого, помаранчевий одяг є доказом певних цілей в житті.