Що дають жінці курси іміджмейкерів?

Ті, хто працює в індустрії моди і краси років 10, давно помітили: жінка перестають бути сірими мишками, вона активно проявляють інтерес до свого здоров’я, зовнішності, цікавляться кар’єрним ростом, сімейним добробутом, тобто реалізують себе повністю. Девіз жінки двадцять першого століття звучить, як anti-age. Він закликає не думати про старість і дряхлість, а залишатися молодою до кінця життя.

classypictТа й умови для цього створені, наприклад, існують компанії, які проводять навчання іміджмейкерів. Ця професія прийшла в нове століття з минулого, коли з’явилися перші салони краси та модні будинки, коли вищу освіта стала пріоритетною, а прості люди змогли показати себе, не боячись, що їх засудять за активний спосіб життя і нові думки.

Та й інтерес до такої професії лише підвищується з часом, тому що не кожній жінці дано здатність суміщення в собі спеціальності стиліста, психолога, соціолога і педагога. Іміджмейкер займається не створенням образу, як застиглої скульптури, а вигляду, де на передній план виставляються позитивні якості людини, включаючи природну красу.

Курси іміджмейкерів спрямовані на те, щоб підготувати професіонала, здатного з непривабливої, замкнутої людини створити те, на що всі будуть звертати увагу, тобто перетворити прихований талант в яскраво виражений образ.

Іміджмейкер — це не просто дизайнер особистості, це вчитель стилю життя. Якщо ви готові віддати всі сили на те, щоб стати чарівною людиною не тільки у своєму колі, а й такими зробити інших, то необхідно закінчити курси іміджмейкерів.

Кажуть, що таке вміння, як вчити інших, — особливий дар, причому набір якостей у майбутнього фахівця з іміджу повинен бути особливим, наприклад, вміти тактовно спілкуватися з незнайомими людьми, володіти широким кругозором, причому не тільки в області побуту, сімейних відносин, але і моди. Він повинен бачити красу, постійно вдосконалюватися, бути комунікабельним і стійким до стресів.

Не дарма іміджмейкера називають дизайнером особистості. Він вміє будувати життя своїх підопічних так, щоб ті ніколи не виявлялися в програші, володіли сильними вольовими якостями і не падали духом. Бути мудрим — особливий дар стиліста по створенню образу успішної леді.

Якщо ви пройдете навчання на спеціальних курсах, то розвинете в собі здатність подобатися навіть заклятим ворогам, перетворивши їх в близьких друзів.