Що дають заняття бальними танцями?

Серед безлічі вишуканих, чуттєвих і красивих парних танців осібно стоять спортивні бальні танці. Прийшли вони до нас з тих часів, коли красиво одягнені дами і кавалери відвідували бали і танцювали на паркетних підлогах, вони досі притягують погляди, вражають і захоплюють. Це справді гарний, видовищний напрям, що увібрало в себе безліч танців, кожен з яких має свою культуру і свою історію. 

bal-for-boyПричин такої популярності багато, бальні танці – вкрай розвиваюче направлення, як в фізичному, так і в естетичному і навіть в духовному сенсі. Бальні танці формують у танцюриста почуття смаку, причому в усьому: в одязі, в рухах, в музиці і багато в чому іншому. Вони благотворно впливають на естетичне сприйняття і розуміння прекрасного. Вони вчать відчувати і любити музику і в цілому розвивають музикальність і почуття ритму.

Вкрай благотворно впливають на фізичну форму. Як не крути за красивою, витонченою картинкою ховаються досить інтенсивні спортивні тренування. Для того, щоб добитися вагомих результатів, потрібна серйозна фізична підготовка, тому на заняттях з бальних танців велика увага приділяється її розвитку. Як наслідок: красиве, підтягнуте тіло, розвинений м’язовий корсет, пряма постава, плавна хода, красиві та граціозні рухи. Крім того, збільшується витривалість, спритність, гнучкість та пластичність. Рухи стають більш виваженими і витонченими, танцюрист керує своїм тілом на всі 100% і рухається плавно і розмірено.

Для здоров’я та імунітету — це також величезний плюс. Бальні танці зміцнюють і покращують роботу відразу декількох систем організму, в тому числі дихальну та серцево-судинну. Такі заняття містять вагомі елементи кардіо-тренувань, що дозволяють зміцнювати судини і благотворно впливати на роботу серця. Крім того, вони збільшують робочий об’єм легенів і допомагають відновити природний, здоровий кровообіг, що допомагає роботі організму в цілому. На заняттях витягується хребет, зникають затиски в м’язах і суглобах, всі частини тіла задіюються і опрацьовуються.

Спортивні бальні танці — дуже красиві і видовищні. Вони містять достатню частку акторської гри і розвивають артистизм. Танцюристу, який набув такі навички, дуже просто справлятися з безліччю життєвих ситуацій, в яких вони можуть знадобитися.

Це парні танці, вони вчать працювати спільно, в команді. Допомагають координувати не тільки свої дії, але і дії партнера. Юнаки стають галантними та ввічливими, дівчата — елегантними і красивими. Набуті на заняттях якості характеру роблять танцюристів привабливими для протилежної статі і вигідно виділяють їх з натовпу.

Крім іншого, бальні танці здатні позбавити від величезної кількості психологічних проблем, які заважають повноцінному життю. Завдяки тренуванням невпевненість відступить і разом з успіхами в танцях прийде усвідомлення власної гідності і висока самооцінка.

Бальні танці допомагають знайомитися з однодумцями і знайти друзів. В школі танців учень завжди знайде про що і з ким поговорити.

Крім усього іншого танці сприяють протидії стресам. Вони допомагають простіше дивитися на повсякденні проблеми.

Спортивні бальні танці — це величезне поле для особистісного та професійного розвитку, вони відкривають двері у шоу-бізнес. Танцювальні тв-шоу, кастинги, концерти, фестивалі, виступи на сцені і багато іншого — це те, що стає доступним для тих, хто їх вивчає.

Крім того, заняття в школі танців завжди дуже цікаві і пізнавальні. Для учнів окрім звичайних уроків проводяться звітні концерти, відкриті уроки, виїзди на спортивні змагання або вечірки в клубах разом з тренером та інші цікаві заходи. Спортивні бальні танці — це відмінний спосіб зміцнити здоров’я і збагатити свій духовний світ. Стати радісним і щасливим просто — потрібно лише записатися на заняття в школу танців.