Що цікавого може розповісти про себе рубін в сріблі

Рубін (лат. ruber -. Червоний) використовується в ювелірному мистецтві, поряд з кількома іншими дорогоцінними каміннями. Він є прозорим різновидом червоного корунду. Ювелірам цей камінь подобається також за високу твердість — 9 з 10. Вона дає можливість реалізовувати найскладніші форми, не порушуючи цілісності каменя. Також срібло з рубіном добре поєднується, тому він часто застосовується в прикрасах із срібла.

1434552476Ціна на натуральний рубін висока, тому, купуючи прикраси з ним, поспішати не варто.

Як визначити чи справжній рубін?

Подивитися на нього і при штучному, і при денному освітленні. Якісні рубіни в цьому випадку будуть майже однаковими за кольором, підроблені — стануть блідо-рожевого відтінку при денному освітленні.

 
Розглянути його під лупою. Справжній корунд буде відрізнятися деякими невеликими дефектами. А ось синтетичного походження камені будуть ідеальними.

 
Капнути на нього соком лимона. Справжній ніяк не зміниться, а на штучному стануть видні каламутні розводи.

 
Будь — який рубін в сріблі краще не носити тим, хто схильний до жорстокості, насильства, гніву і не вміє стримуватися. Цей камінь лише посилить подібні негативні якості. Будучи оберегом, він здатний захищати господаря від темної магії, важких хвороб і ворогів, які прикидаються друзями. Він благотворно впливає на людей, народженими під знаком Лева. Жінок наділяє привабливістю, допомагає знайти любов. А чоловік з його допомогою краще справляються з невпевненістю.

Лікувальні властивості, якими наділений рубін в сріблі

Крім естетичних, рубіну також притаманні і лікувальні властивості, які в народі відомі здавна. Індуси вважали, що за допомогою цього каменю можна вилікувати депресію, параліч та епілепсію. Європейці лікували каменем, потертим в порошок і змішаним з водою, імпотенцію і шлункові захворювання. Цілителями використовувалися як самі камені, так і вода, настояна на них. Вони вважали, що її лікувальні властивості будуть сильнішими, якщо камінь буде великих розмірів.

Сьогодні народні цілителі вважають так само. Вони стверджують: «рубінова» вода здатна допомогти вилікувати хвороби очей, серця, крові та підвищений тиск.

Терапевти радять носити вироби з рубіном на собі тим, у кого є проблеми зі сном і відчуття постійної втоми. А також прикладати камені до хворих місць, щоб вилікувати хвороби хребта, суглобів, вуха і горла.