Що їсти, щоб набрати вагу?

Якщо перед вами стоїть проблема недостатньої ваги, то вам потрібно знати, що їсти, щоб набрати вагу. У даній статті ви дізнаєтеся про продукти, що сприяють набору ваги, про особливості прийому їжі, буде розглянуто варіант меню на день.

cochpr_prevЇжа повинна бути ситною і калорійної, з достатнім вмістом білків, жирів і вуглеводів. Не варто захоплюватися, наприклад, тільки жирною або тільки вуглеводомісткою їжею. Харчування має бути збалансованим.

Всім відомо, що макарони, картопля, солодощі, білий хліб — ось що потрібно їсти, щоб набрати вагу.

Доречним в цій справі буде споживання жирів у вигляді олії. Наприклад, оливкову, соняшникову або соєву олію можна використовувати при заправці салатів. Крім користі в справі набору ваги, в даних оліях міститься вітамін Е, споживання якого корисне для шкіри, волосся, а також благотворно позначається на функціонуванні всього організму.

Зупинимося докладніше на питанні, що їсти, щоб набрати вагу, і розглянемо зразкове меню на день. Отже, сніданок. Слід згадати, що сніданок — найважливіша складова харчування людини, яким ні в якому разі не варто нехтувати. Сніданок повинен бути ситним і поживним, але, в той же час, неважким і нежирним. Природно, краще всього підійде каша. Це може бути вівсяна або перлова каша, бажано, на молоці. Також можна додати в неї горіхи або сухофрукти, що не тільки сприяє досягненню нашої мети, але і набагато покращить смак страви. «Закусити» кашу можна бутербродом із солодким чаєм або какао. Через півтори-дві години обов’язковий другий сніданок у вигляді легкого перекусу йогуртом, сиром або живильним солодким фруктом, таким як банан.

Обід повинен включати в себе овочевий салат, наваристий суп або борщ, другу страву, що включає в себе гарнір і що-небудь м’ясне або рибне, а також десерт. Гарнір повинен бути приправлений вершковим маслом.

Години через дві — перекус (бутерброд, йогурт, фрукт).

На вечерю можна зробити омлет з ковбасою або, наприклад, курку з овочами. Тут вже варіантів багато. На ніч можна випити кефір.

.