Ще раз про здорове харчування

Стільки всього написано і сказано про здоровий спосіб життя, що додати до цього поняття щось нове практично неможливо. Час від часу придумуються нові концепції в тій чи іншій області, але рухливий спосіб життя, гарний настрій, режим дня і здорове харчування залишаються незмінними. Ми не будемо писати про те, для чого потрібно вести правильний спосіб життя — це вирішує кожен для себе абсолютно самостійно. Ми спробуємо розглянути і розповісти трохи більше про здорове харчування, основу нормальної життєдіяльності людини.

zdorovoe-pitanieТи — це те, що ти їси. Можна купувати здорову їжу вже в готовому вигляді, але приємніше правильно організувати свій побут і кухню, витратити мінімальну кількість часу біля плити і отримати здоровий повноцінний обід, сніданок або вечерю. Здавалося б, як організація простору впливає на наше життя, тим більше на здорове харчування. Запевняємо, час, заощаджений на кухні, можна витратити на інші потреби. Так що позбавляємося від захаращеності на кухні, міняємо старе обладнання на нове і починаємо вести здоровий спосіб життя.

Єзагальновідомі рекомендації на тему здорового харчування. Розглянемо їх детальніше.

Почніть розвивати в собі математичні навички. Не потрібно вираховувати калорії тієї їжі, що ви їсте аж до тисячних. Просто, час від часу прикидайте в розумі, скільки ви з’їли і чи вистачить вам на сьогодні. Якщо по цифрам виходить, що вистачить — випийте води. Дуже часто людина плутає спрагу з голодом. Ну, або на з’їжте яблуко.

На рахунок цього самого яблука і фруктів з овочами в цілому. Намагайтеся правильно складати свій раціон. Пам’ятайте про золоту трійцю — білки, жири і вуглеводи, пам’ятайте про правильне співвідношенні цих компонентів між собою. І знову — багато пийте. Людина просто зобов’язана надати своєму організму два літри води в день.

Ох вже ця сіль. Складно відмовитися від шкідливої звички постійно підсипати солі або цукру у свою страву. Вони ніби роблять смак їжі яскравішим і від цього вона стає смачнішою. Якщо поступово зменшувати споживання «білої смерті» ви зможете безболісно відвикнути від неї і згодом оцінити повноцінний смак ваших страв.

Головне ваше рішення і терпіння.

Харчуйтеся правильно!