Ще раз про целюліт: вірний спосіб позбутися від нього

Целюліт ненавидять не тільки жінки, у чоловіків він викликає не менше почуття огиди, якщо його партнер по бізнесу, танців, ковзанах або ліжку раптом покривається ненависною «апельсиновою кіркою». Саме вона, дорогі жінки, остаточно може зіпсувати вам безтурботне життя.

130802971_1868538_imagesПравда, пару зайвих кілограмів целюліт не наростять, але 5 і більше — це вже сигнал! Високими естетичними ідеалами сучасне суспільство не володіє, так що приготуйтеся до того, що ті, хто раніше обсипав вас компліментами, раптом перейдуть на глузування. В’ялі горбики безпосередньо на ногах і вашій заплившій жиром попі вже точно не залишать байдужими нікого, адже целюліт не просто неприваблива гидота: це велика проблема жінок. Позбутися від нього дужеважко. Тому бережіть себе.

Мало одного масажу: перемогти целюліт можна тільки в комплексі із спеціальними засобами та дієтою. Фізичними вправами і масажем, причому досить болючим.
Якщо ви упустите навіть один компонент навантаження або прийом спеціальних засобів та їжі, то всі раніше докладені зусилля зійдуть нанівець.

За тиждень від целюліту не позбутися, за місяць теж, ідеальної дієти, яка звільнить вас від нього, немає, але сукупність здорового харчування і рухливого способу життя позбавлять від «апельсинової кірки» місяців за 8-9.

А побороти целюліт допоможуть ось такі дії:

 

— замініть свинину і яловичину нежирної рибою і курятиною,

— введіть у щоденний раціон овочі і фрукти,

— вранці привчайте свій шлунок їсти вівсяну або пшеничну кашу,

— відмовтеся від жирної сметани і кефіру,

— напівфабрикатам скажіть: «Ні!»,

— ніякого цукру і алкоголю,

— молочні продукти тільки у квашеному вигляді або нежирний сир,

— з чаїв тільки трав’яні збори,

— копчені, солоні продукти, паштети і ковбасу обходьте в магазині стороною,

— вживайте квашену капусту та сік із журавлини,

— не куріть!