Щадна дієта для схуднення

Щадна дієта для схуднення призначена для споживання великої кількості білка і створення ситості. Ефект від цієї дієти відбувається через те, що з раціону забирається все що містить велику кількість вуглеводів і істотно скорочуються продукти багаті жирами. Від цього наш організм відчуває дискомфорт і починає спалювати необхідну йому кількість для нормальної роботи жиру і воду, яка в організмі людини займає одну з основних складових. Якщо все робити правильно, то за тиждень з цією дієтою можна скинути до 7 кілограм.

Bolshaya-dieta-racion-dnyaОднак під час цієї дієти з організму вийдуть лише надлишки води. При поверненні, після дієти, до звичайного свого раціону з великою кількістю вуглеводів і жирів ви знову наберете вагу. Тому потрібно врегулювати свій раціон надалі, так як постійно сидіти на дієті не можна. Це небезпечно для здоров’я і може призвести до небажаних наслідків. Ну а якщо ви не в силах впорядкувати свій раціон або не знаєте як це зробити, то зверніться до фахівців, вони підкажуть. І не варто використовувати цю дієту якщо ви впевнені в тому що не зможете себе стримувати надалі. Моя порада, підійдіть до вибору відповідально і розгляньте інші варіанти дієт.

Меню на день:

На 1-ий сніданок ви випиваєте каву або чай без цукру.

На 2-ий сніданок ви з’їдаєте 40-45 г сиру.

До обіду готуєте одне варене яйце, 120 грам нежмрного м’яса, відвареного або на пару, а так же з’їдаєте 20 грам сиру.

На полуденок випиваєте склянку чаю без цукру

А на вечерю знову відварюєте 120 грам нежирного м’яса і готуєте салат з дрібно нарізаних овочів заправлених рослинною олією.

А перед сном можна заварити в склянці м’яту і випити.