Шатуш на русяве волосся: чому варто зробити таке фарбування?

Шатуш — одна з найпопулярніших технік фарбування, що являє собою плавний перехід від темних відтінків до світліших. Така техніка — оптимальний варіант стильного і щадного складного фарбування, саме тому вона така популярна.

Чому шатуш?

Назва «шатуш» походить від однойменного м’якого кашеміру, отриманого з вовни кіз, що живуть на Тибеті. Винайшли цю техніку французи. Фарбування виглядає природним і м’яким.

Природність, об’єм та глибина кольору

При правильному виконанні шатуш — це природно, красиво та елегантно. Ця техніка дозволяє досягти ефектних переходів кольорів – з темних вони поступово перетікають у світлі.

Незалежно від висвітлення, пофарбоване подібним чином волосся, виглядатиме чудово за рахунок унікальної гри відтінків.

Чим гарний шатуш на русявому волоссі?

Майстри часто рекомендують робити шатуш саме на русяве волосся: результат на локонах такого відтінку виходить максимально природним та ефектним.

Даний вид фарбування буквально «оживляє» русяве волосся, якому часто не вистачає блиску та природного сяйва.

Крім того, саме русяве волосся дозволяє розширити колірний діапазон використовуваних при шатуші відтінків (від пшеничного до горіхового або попелястого).

По суті, у сучасному виконанні даної техніки палітра відтінків може бути будь-якою — головне, знайти майстра, який зможе втілити сміливий задум у життя.

Переваги техніки шатуш на русявому волоссі:

 

  • ефект тримається до чотирьох місяців і не потребує корекції;
  • не псує волосся, шкіру голови та прикореневу зону зазвичай не торкаються освітлювальним складом;
  • після фарбування чудово виглядає будь-яка зачіска;
  • добре маскує відросле коріння і сивину;
  • виглядає дорого, надає візуальний об’єм та сяйво.

Шатуш ідеально підкреслює красу волосся, приховуючи будь-які недоліки. Темні пасма допомагають підкреслити контур губ і виразність очей, а світлі локони роблять обличчя привабливішим і молодшим.

Гра кольорів допомагає приховати будь-які дефекти шкіри — почервоніння та лущення, друге підборіддя або зморшки.

Важливо! Техніка фарбування шатуш вимагає певних навичок та досвіду. Якщо ви хочете отримати ідеальний результат «як із картинки» зверніться за допомогою до професіоналів.

Самостійне фарбування в домашніх умовах може призвести до непередбачених результатів.

Будь ласка, не ризикуйте здоров’ям та красою вашого волосся. Зверніться за консультацією до фахівців — вони завжди допоможуть!