Шарми та інші прикраси Pandora: особливості та переваги

Одним з таких аксесуарів є браслет Pandora, створити який можна самостійно з різних деталей. Останні називаються шармами і несуть певний сенс. Наприклад, метелик є символом нового життя, серце — любові і глибокої емоційної прихильності, корона — цілеспрямованості, високих амбіцій, конюшина — успішності і багатства, сакура — внутрішньої і зовнішньої краси, мудрості. Зібравши браслет з різних шармів, ви зможете створити індивідуальну прикрасу.

Magic-2 (1)Особливості прикрас бренду Pandora

Призначені для створення оригінальних браслетів шарми Pandora виготовляються з матеріалів високої якості. Основним з них є срібло 925 проби. Вироби покриваються кубічним цирконієм, кольоровою емаллю, інкрустуються кришталем і муранским склом. Кожна підвіска має ретельно опрацьовані деталі.

Використовувати шарми можна в єдиному екземплярі, або комбінуючи кілька варіантів. Зібравши власну їх колекцію, можна щодня міняти елементи, керуючись внутрішнім станом душі або настроєм.

Шарми ідеально підходять в якості подарунка близькій людині. Подібний презент буде статусним, покаже почуття до одержувача. У колекціях торгової марки тут https://s925.com.ua/ можна підібрати вироби для дочки або сестри, коханої жінки або колеги.

Інші види прикрас Pandora

Бренд, що з’явився в 1982 році, сьогодні популярний більш ніж в 65 країнах світу. Під цим ім’ям випускаються не тільки ексклюзивні колекції шармів, а й інші вишукані прикраси:

 

  • браслети, носити які можна в якості самостійного аксесуара або з підвісками;
  • кліпси і роздільники для шармів;
  • персні (найпопулярніші у формі корони);
  • сережки (пусети, колечка, каффи, трансформери);
  • елегантні кольє.

Прикраси Pandora  підходять і для повсякденного носіння, і для особливих випадків. Вони відмінно виглядають з діловими нарядами, міськими луками, розкішними вечірніми сукнями. Їх важливою перевагою є порівняно невисока вартість. Ретельний вибір і обробка матеріалів забезпечують тривалий термін експлуатації аксесуарів без втрати первісного блиску.