Шафа-купе в дитячій — помічник для батьків

Батьки, облаштовуючи дитячу кімнату повинні, потурбуватися, про її багатофункціональне призначення. Вона відрізняється від інших приміщень в будинку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кімната для дитини поєднує: ігрову кімнату, спальню, кабінет, куди вона запрошує друзів. Не забувайте це її простір, а значить тут має бути все максимально зручно для дитини.

Меблі повинні бути розставлені так, щоб залишалося максимум простору для ігор. Тому дизайнери радять вбудовані шафи-купе. Така шафа повинна бути зовні привабливою і багатофункціональною. Тому не варто думати про класику або модерн, такі меблі повинні максимально відповідати уявленню дитини про комфорт.

Вбудована шафа-купе в дитячій кімнаті повинна вмістити: одяг, іграшки, дитячі книжки, якщо вони не на полиці, канцелярські товари, якщо ще немає письмового столу.

Кімната дитини змінюється з її віком, тому необхідно передбачити всі дрібниці. Купуйте меблі яскраві і веселі — це буде стимулювати її уяву і допомагати її розвитку. Крім багатофункціональності меблі повинні бути безпечними і виготовленими з екологічно чистих матеріалів. Знаючи розміри дитячої, меблі краще замовити індивідуально, додавши в її виконання свої задумки, адже ніхто інший не знає так добре свою дитину, як її батьки.

Вбудована шафа-купе може служити не тільки для перерахованих вище предметів. Вона може бути і хорошим партнером для ігор, наприклад, в «хованки». Якщо це шафа для дитячої значить, вона повинна і виглядати, так як ніби ваш малюк потрапив з улюблену казку. На фасаді шафи можна зобразити казкових героїв, адже діти можуть жити казками і вірити в них. Подбайте, щоб меблі були без гострих кутів і стійка, з зручними полицями і по зросту малюка, це допоможе йому без особливих зусиль навести порядок в кімнаті. А малюнки на шафах допоможу правильно і швидко відшукати потрібну річ.

Перш за все, шафи-купе повинні бути міцними і стійкими.

А якщо в сім’ї не одна дитина то подумайте над тим щоб у кожного малюка, була своя секція, а інакше порядку вам не бачити. А дітям це допоможе уникати конфліктів.

Ви не уявляєте, скільки радості і задоволення принесе вашим дітям вбудована шафа-купе з яскравими тонами і зображеними казковими героями, а батьків позбавить від «головного болю». Діти з великим задоволенням будуть складати одяг та іграшки в таку шафу.