Сервірування столу для романтичної вечері

Багато хлопців і дівчата часто губляться, коли потрібно сервірувати стіл для романтичної вечері. Особливо це важко дається людям з неромантичною душею. Тут потрібно щось більш цікаве, ніж просто квіти, цукерки та шампанське.

RomantПочинаємо накривати романтичний стіл

В ідеальному варіанті скатертина повинна бути бездоганно білою. Прийнято вважати, що для романтичної вечері добре підходять саме червоні та білі тони. Можна зробити вишуканий контраст, злегка розкидавши по білосніжній скатертині пелюстки червоних троянд.

Сервіровка романтичного столу

Починайте сервірування столу для романтичної вечері з дрібних тарілок, а зверху можна помістити оригінально укладені серветки. Майже завжди буде оригінально до романтичної вечері викладати на стіл фамільне столове срібло, можна також використовувати строкатий сучасний посуд, який буде цікаво виглядати на білій скатертині. Якщо використовується скатертину з візерунками, то краще віддати перевагу однотонному посуду.

Перед тарілками слід поставити фужери і келих. Для шампанського більш доречні високі келихи для червоного вина підійдуть келихи випуклої форми, а для білого вина – невеликі келихи.

Як же без свічок!

Свічки – предмет універсальний, їх можна піднести як подарунок або просто поставити на стіл. Якщо необхідно подарувати, то краще обернути їх прозорим папером і декорувати красивим шнурком або стрічкою.

Для того, що б сервірувати стіл до романтичної вечері достатньо буде двох великих свічок або декілька маленьких свічок. У разі романтичної вечері з приводу конкретної дати (знайомства, весілля та інше), можна поставити на стіл відповідну кількість свічок.

Квіткове декорування романтичної вечері

Наявність квіткової композиції можна назвати сміливо обов’язковим елементом для сервірування романтичного столу. Можна в самому центрі столу у вазу поставити одну елегантну червону троянду. Але більш красиво виглядатимуть вже готові квіткові композиції з різних квітів.