Сексуальне життя пари і вагітність

Не секрет, що вагітність жінки часто стає серйозним випробуванням для інтимних відносин сімейної пари. Саме в цей період частішають зради і розлучення саме на грунті сексуальної незадоволеності чоловіки.
seks-vo-vremya-beremennosti

Психологи і сексологи впевнені, що секс зовсім не перешкода розвитку і виношуванню плоду. Зате він може зміцнити і урізноманітнити ваші стосунки. Просто дотримуйтесь головним порад професіоналів.

 

  • Не відмовляйте чоловікові в сексі. Якщо у вас пропав потяг, то можна спробувати повернути його за допомогою взаємних ласк, дотиків, перегляду відповідних фільмів. Пам’ятайте, що ваш чоловік як і раніше любить вас і дуже потребує близькості.
  • Ніколи не забувайте про те, що ви — приваблива жінка. Вагітність — це не привід геть забути про стан своєї зовнішності. Не переставайте доглядати за тілом, волоссям і шкірою. Тільки не забувайте вживати всіх необхідних заходів обережності. Заборонено фарбувати волосся, відвідувати сауну, застосовувати засоби гігієни хімічного походження.
  • Тіло вагітної жінки зазнає змін, тому ваші ерогенні зони можуть більше не відповідати на ласки чоловіка, або навіть викликати неприємні відчуття. Говоріть про це чоловікові. Обов’язково надягайте красиву нижню білизну для вагітних. Якщо під час ласк з грудей виділяється молозиво, то надягайте мереживний бюстик і не знімайте його в ліжку.