Секс на першому побаченні. Чи варто з цього починати відносини?

Світ змінюється, і багато людей говорять, що почувають себе більш вільними. Дійсно, правила, які раніше застосовувалися в цих випадках, втратили свою актуальність. Але мораль не перестала існувати, і реальність інша.

Young couple drink coffee at italian café

Бажання чи необхідність

Секс на першому побаченні, як стрибати у воду. Ви ніколи не дізнаєтеся, що ховається під поверхнею, і велика ймовірність зіткнутися з неприємними сюрпризами. Якщо рішення є загальним, ви дорослі, вільні люди, то ніякої шкоди не повинно бути. Тим не менш, якщо один з партнерів відчуває себе вимушеним, то це може створити проблеми в майбутньому.

Один хоче, інший соромиться

Такий сценарій на першому побаченні цілком можливий. Зрештою, ви будете приймати рішення, і ви будете нести відповідальність перед самим собою. Якщо з’явилися побоювання, то краще утриматися, тому що побачення може закінчитися неприємним похміллям. Ніхто не має права примушувати кого-небудь, і фраза «для мене це занадто швидко» повинна дати обом сторонам достатньо часу, щоб узгодити свої плани. Прийнято вважати, що така заява є виключно зброєю жінки. Ніщо не може бути далі від істини. «Занадто швидко» може бути також для хлопця, і дуже часто.

Що ви говорите і показуєте

Якщо у ваших планах провести ніч разом або послідовно, то, безумовно, поради знадобляться для жінок. Тому що жінки хотіли б вести гру без небезпечних меж, а потім розвернутися і піти далі. Хлопці досить чітко розуміють сигнали, коли жінки їх посилають. Якщо ви не збираєтеся добровільно брати участь у грі, то доводьте її до меж бесіди, а потім робіть вигляд, що це були не ви. Це неправильно. У таких випадках також необхідно бути послідовними і не дозволяти собі виключне право змінювати загальні, здавалося б, рішення.

Богиня і демон сексу

Це, мабуть, найбільше розчарування людей, які вирішили займатися сексом на першому побаченні. Здавалося, що вона буде вулканом еротичної спокусниці і недоступною героїнею в одному, а він – демон сексу з прекрасним тілом. Однак реальність виявилася звичайною або поганою. Дуже часто такі зустрічі закінчуються поцілунком у щоку. І тут ніхто не винен. У цих випадках, побудова інтимності має зайняти деякий час.