Секс і його роль в сімейному житті

Такі поняття, як «секс» і «щасливе сімейне життя», дуже тісно переплітаються. Це й не дивно. Адже без гармонії в сексі, її немає і в родині. Але не варто плутати це з тривіальними плотськими втіхами, тому як у щасливій родині переплітаються не тільки тіла, а й душі. Проста фізична близькість не приносить повного задоволення, емоційного сплеску. Саме в таких сім’ях, які не володіють культурою сексу, найчастіше трапляються розлучення. Інтенсивність фізичного потягу з роками тільки слабшає, шлюб вже не приносить радості, любов згасає.

 

 

У сучасному світі багато сімейних пар не володіють культурою сексуального життя. І дуже шкода. Давно помічено, що роль інтиму в сім’ї величезна. Тут і здоров’я людини, народжуваність, підвищення працездатності, настрій в сім’ї та й в суспільстві в цілому. Сексуальна безграмотність тягне за собою конфлікти.

 

 

net-zhelaniya-zanimatsya-seksom-metodi-lecheniya

Але сексуальній культурі ніде не навчають. Але ж це не просто фізичний потяг, як у тварин. Це тандем фізичного і психічного стану людини. Це тонка грань, яка, порвавшись в одному місці, вже не дає задоволення в іншому. При цьому, все ж не варто впадати в крайнощі. Любов фізична не повинна керувати любов’ю духовної. Слід вчитися поєднувати ці види любові, шукати середину. Загальні інтереси і захоплення можуть приносити задоволення психологічне.

 

 

Більшість розлучень відбуваються через зраду. Але варто задуматися, що сама зрада — це наслідок сексуального дисбалансу в сім’ї. Зрада фізична відбувається набагато пізніше, ніж зрада психологічна. Іншими словами, зрада відбувається спочатку в голові. Неможливо, звичайно, прожити довге життя в гармонії з чоловіком, але варто шукати шляхи вирішення психологічних конфліктів, вчитися розуміти другу половину. Часті конфлікти виникають від різних пропозицій внести різноманітність в інтимну сферу життя сім’ї, деякі пози або прояви незвичайних ласк сприймаються негативно. Відбувається це тому, що один партнер не готовий, а другий не хоче чекати. Вносячи якесь різноманіття в спальню, не варто забувати, що робити все потрібно поступово і залишати таємницю ще на багато щасливих років. Пробувати все і відразу не варто, інакше інтерес пропадає і потяг тільки згасає. Слід більш лояльно ставитися до другої половини, враховувати втому на роботі, просту відсутність бажання і не робити трагедію. Адже приводів для сварок вистачає і не варто переносити їх в подружню спальню.

 

 

Окремо необхідно розглянути проблемні сексуальні розлади у чоловіків. Причинами такої проблеми можуть виступати як фізіологічні так і психологічні зміни в організмі чоловіка. Найпростішим і найефективнішим способом вирішення даної проблеми може бути застосування медичних препаратів.