Секрети жіночої краси: догляд за тілом

Ми живемо в сучасному світі, де кожна поважаюча себе дівчина/жінка неодмінно дбає про свій зовнішній вигляд, незалежно від свого соціального статусу. А саме: ретельно вибирає гардероб, доглядає за обличчям, і робить манікюр, слідуючи модним тенденціям. Все це добре, але, мабуть, один з найголовніших аспектів по догляду за собою, це догляд за станом свого тіла.

404-600x400Ні для кого не секрет, що регулярні тренування і правильне харчування — це не тільки запорука гарної фігури і гарного здоров’я, але також це допомагає стати впевненішою в собі і успішнішою у всіх сферах життя. Отже, якщо ви готові змінити своє життя на краще, необхідно дотримуватися дуже простих, але, як показала практика, досить ефективних способів для підтримки здорового і красивого тіла:

• Слідкуйте за своїм раціоном. Найчастіше, причиною зайвих кілограмів є саме неправильне харчування, або ж переїдання. Для позбавлення від зайвої ваги необхідно кардинально переглянути свій особистий раціон і зменшити порції таким чином, щоб надмірна вага йшла поступово, але раз і назавжди. Якщо силою волі ви похвалитися не можете, то знайдіть собі стимул або мету, заради чого ви все це робите. Тоді успіх сам до вас прийде.

• Займіться спортом. Другим, але не менш важливим правилом підтримки тіла в тонусі, є заняття спортом. Крім усього, спорт допомагає зосередитися на собі, своїх думках, очиститися від усього негативного і зарядитися новою енергією. Якщо ж ви категорично ставитеся до спорту, то спеціально для вас існують вкрай легкі види спорту, такі як йога, настільний теніс та інші. Абсолютно точно, що варто вам тільки почати працювати над своїм тілом, ви полюбите спорт, і він стане для вас віддушиною від повсякденного життя.

• Приймайте контрастний душ. Контрастний душ слід приймати відразу після сну, таким чином, він допоможе організму прокинутися і зарядитися енергією на цілий день. Користь цієї процедури складно переоцінити: внаслідок посилення циркуляції крові по організму, відбувається інтенсивне очищення від шлаків, що допомагає схуднути. Також, контрастний душ підвищує імунітет, що, безсумнівно, важливо для кожного з нас.

• Масаж. Дана процедура допоможе позбавитися від целюліту, і набагато ефективніше, якщо робити її після контрастного душу. Примітно, що масаж можна робити самостійно, досить взяти рослинну олію і масажувати проблемні ділянки тіла близько 5 хвилин.