Секрети здорового способу життя

У наше прогресивне століття люди приділяють набагато більше часу роботі, кар’єрі, розвагам, ніж здоров’ю і правильному харчуванню. Швидкі перекуси бутербродами в офісі, нестача вітамінів і мінералів в їжі, сніданки швидкого приготування з пакетиків, кілька чашок кави з цукром і солодкі газовані напої поступово завдають відчутного удару по самопочуттю і здоров’ю людини.

d2446759fa8cd4a4495bb20b497cd8f2Зайва вага, погана концентрація, млявість і загальна слабкість — лише деякі побічні ефекти неправильного харчування. Нам часто не вистачає часу на приготування повноцінного обіду, а іноді відчуття голоду прокидається після вечері. Все це негативно позначається не тільки на загальному самопочутті, а й на тому, як ми виглядаємо. Стан шкіри, волосся, рук, — все це наше «обличчя», те, що бачать в нас оточуючі перш за все. І щоб завжди мати гарний вигляд, а також не грюкати вночі дверцятами холодильника, потрібно скласти правильний раціон харчування, а швидкі перекушування хот-догами замінити на корисну їжу.

Відмінним рішенням буде з’їсти при легкому відчутті голоду горіхи або фрукти. Горіхи містять в собі необхідні для організму мінерали, вітаміни, клітковину, білок, незамінні жирні кислоти. Горіхи не сприяють появі зайвих кілограмів, їх можна їсти ввечері без шкоди для здоров’я, до 20:00 години. Фрукти — необхідна складова раціону харчування. З їх допомогою організм поповнює нестачу вітамінів та небхідних речовин. Якщо немає можливості з’їсти горіхи або фрукти, як альтернативу, можна з’їсти батончик-мюслі. Користі для організму буде набагато більше, ніж від булочок і тістечок.

Важливо приділити особливу увагу напоям, які ми п’ємо протягом дня. Організму для повноцінної роботи необхідний 1 літр чистої води на 30 кг ваги. Необхідно зменшити кількість вживаного цукру. Вченими доведено, що надмірне його споживання призводить до порушення обміну речовин, відкладення жиру, ослаблення імунної системи. Пити чай краще з медом. Для тих, кому не можна солодке, можна купити цукрозамінник. Цукрозамінник можна вживати при схудненні, він рекомендований діабетикам, не викликає карієсу.

З кожної ситуації є вихід. Здоровий спосіб життя можна зробити приємним. Швидкий перекус можна зробити корисним, вживаючи горіхи, фрукти або батончик-мюслі. Відмова від цукру не принесе незручностей, якщо замість нього купити цукрозамінник.