Секрети вживання води

Напевно, всі знають, якої речовини в організмі людини набагато більше, ніж усіх інших. Правильно, води! І всюди можна почути, що потрібно пити більше води, так як від цього залежать молодість, краса і здоров’я. Але насправді, не все так просто, як здається. Є кілька секретів, пов’язаних з вживанням води, про які і буде тут розказано.

 

Перший секрет стосується твердження, що пити треба багато, випиваючи не менше 2 літрів води в день (не рахуючи соків, чаю, кави і супів). Не будемо сперечатися, що пити воду потрібно, так як вона незамінна для нормального функціонування всього організму, проте варто знати, що надлишок рідини в організмі може бути небезпечний, якщо є проблеми з нирками і серцем. Крім того, надлишки води можуть вимивати з організму корисні мінеральні речовини. Якщо до того ж жінка сидить на дієті без солі, то таке рясне пиття може спровокувати серцевий напад.

 

девушка-пьет-воду

Другий секрет співзвучний з першим і випливає з нього. Пийте води рівно стільки, скільки потрібно для угамування спраги. У той же час, відмовтеся від пиття води під час трапези: води заважає правильному травленню.

 

Секрет третій полягає у визначенні того, чи достатньо ви споживаєте води. Як це дізнатися? Є два дуже простих способи. Перший: подивитися на колір сечі. Якщо вона темна, рідини організму явно не вистачає. Якщо сеча світло-жовтого кольору, значить, ви споживаєте необхідну кількість води. Другий спосіб дізнатися, чи достатньо вашому організму води — це вщипнути себе за руку зі зворотного боку долоні. Якщо шкіра розгладилася швидко — води вистачає, ну а якщо ні — пийте більше, клітини потребують води.

 

І ще одне. Ніколи не пийте холодну воду. Вченими доведено, що вживання холодної води уповільнює процеси обміну речовин і навіть може призвести до ожиріння.