Секрети швидкого схуднення

Підтверджений вченими факт — дієта становить цілих 80 відсотків схуднення. Відповідно, скинути зайві кілограми, підбираючи свій раціон харчування з розумом, строго дотримуючись дієти і влаштовуючи розвантажувлаьні дні, зможе кожен. Питання в тому, наскільки швидко і коли ж нарешті з’явиться таке довгоочікуване «ідеальне» тіло.

 

 

Практично будь-який процес можна прискорити, схуднення далеко не є винятком. Незалежно від того, який спосіб ви для себе вибрали — сувору дієту або правильне харчування, існують певні чинники і способи, наприклад, жироспалювачі для схуднення, які набагато швидше прискорять скидання зайвих кілограмів і наблизять вас до бажаного результату.

yak-shvidko-sxudnuti-na-10-kіlogramіv

 

 

Прискорений процес схуднення не має на увазі під собою втрату 20 кілограм за пару днів. Але це може зайняти три місяці замість п’яти, що теж є немаленькою різницю.

 

 

Що ж може прискорити процес скидання зайвої ваги?

 

 

Перше і найочевидніше — фізичні навантаження.

 

 

Головний принцип схуднення полягає в тому, що необхідно створити дефіцит калорій. Можна, звичайно, голодувати, але чи не простіше просто займатися спортом?

 

 

Можна піти в спортивний зал або фітнес-центр, а можна займатися самостійно, виконуючи нескладні вправи. Також відмінним фізичним навантаженням є плавання.

 

 

Найбільш ефективними для скидання ваги будуть кардіо-тренування. Більш того, вони ще й позитивно впливають на ваше здоров’я.

 

 

Друге — пити більше води.

 

 

У перший час буде складно себе привчити, але вже скоро ви будете надавати перевагу склянці чистої води ніж соку або іншим солодким напоям.

 

 

Кількість необхідної за день саме вам води розраховується з урахуванням маси тіла і росту.

 

 

Першу склянку потрібно випити вранці, за 30 хвилин до сніданку. Це запустить всі найважливіші процеси в організмі і допоможе вам прокинутися. Далі варто повторювати процедуру, випиваючи склянку води перед кожним прийомом їжі, щоб прискорити обмін речовин.

 

 

Також люди часто плутають спрагу і голод. Хочеться перекусити? Випийте воду. Минув час, а ви ще голодні? Можна їсти. Це відмінно зменшує кількість «зайвих» калорій, споживаних за день.

 

 

Здоровий сон і прогулянки на свіжому повітрі.

 

 

Давним-давно доведено, що загальний гарний стан організму прискорить процес схуднення.

 

 

До того ж, прогулянка пішки — теж фізичне навантаження, від якого ви не тільки втрачаєте вагу, але і отримуєте масу позитивних емоцій.

 

 

Що до сну, вченими неодноразово було підтверджено, що люди, які страждають від нестачі сну, отримують ожиріння частіше за тих, хто спить по 6-7 годин на добу.