Секрети перевтілення дружби в сильну любов

Для багатьох дівчат знайома ситуація, коли хлопець мрії не розцінює її, як майбутню кохану дівчину, а тільки, як друга. Такий стан справ потребує негайного розв’язання.

1427532439_illu_article_contentНа щастя є кілька секретів, які зрушать ситуацію з мертвої точки. Перший з них полягає у відмові грати в житті хлопця неправильну роль. А підтвердженням цієї ролі є те, що він починає ділитися проблемами, які виникають з іншими дівчатами. Звичайно, у відповідь він хоче почути пораду друга, який допоможе вирішити неприємність. І якщо такі поради давати, то місце надійного друга — гарантовано. Отже, потрібно дати зрозуміти, що порад в цьому плані він не отримає.

Другим секретом перевтілення дружніх відносин в романтичні, є з’ясування того, чого хлопець чекає від контакту з коханою дівчиною, і яку дівчину він хоче мати. Нинішня позиція дає ідеальний шанс змусити його відкрити свою душу і розповісти найпотаємніші бажання.

Щоб перейти зі стадії «друзі» в стадію «коханці», потрібно змусити хлопця ставитися до себе, як до дівчини. Тут слід розуміти, що якщо дівчина входить в його компанію друзів, то вона не розглядається, як людина іншої статі. По суті справи хлопець взагалі не звертає увагу на цей факт.

Щоб змінити ситуацію, потрібно дещо змінити свій вигляд. Так, не завжди варто носити кросівки і джинси. Варто вибирати одяг, що підкреслює жіночність і виділяє вас серед маси його друзів. Також не можна дозволяти йому проявляти ознаки грубого поводження: вульгарні жарти, нецензурну лексику. Крім цього, слід уникати повністю чоловічих розваг.