Секрети красивої укладки

Волосся середньої довжини і довге волосся потрібно сушити по всій голові таким способом: потрібно нагнути голову, перекинути все волосся і звісити вниз. Обдуваючи феном, розчісувати за допомогою щітки ззаду наперед проти росту. І тільки тоді, коли волосся буде напівсухим, потрібно знову підняти голову і надати зачісці вже свою остаточну форму. 

resize (1)При короткому волоссі все справа йде навпаки, потрібно спершу надати йому форму і вже потім розчесати щіткою проти росту волосся, нагнувши при цьому голову вперед.

Обидва способи мають свої переваги, волосся отримує більшу стійкість, найбільше в потиличній частині. І більше того, верхнє волосся, яке є більш ураженими, при цьому дбайливо укладається.

Важливо тримати фен так, щоб повітря з нього виходило від коренів до кінців. Тільки в цьому випадку лускатий покрив волосся залишиться гладким, і ваше волосся отримає додатковий блиск.

При роботі з феном, потрібно дотримуватися дистанції — між насадкою фена і волоссям має бути не менше 20 см. Чим меншою буде відстань від фена до волосся, тим більшою буде температура нагрівання. Однак, існують спеціальні режими, які не псують волосся під час сушки і укладання волосся.

За допомогою скелетної щітки і фена можна підняти волосся біля коріння і надати йому стояче положення. Прихопіть щіткою волосся і направте на нього струмінь повітря.

Це не є простим сушінням. Той, хто вміє правильно володіти феном і щіткою, зможе без проблем надати волоссю пишність і блиск.

Висушування волосся за допомогою щітки повітрям ідеальне рішення для короткого волосся а також для волосся середньої довжини, злегка кучерявого або ж прямого волосся. За допомогою повітряного укладання волосся набуває об’єм, рухливість і пружність. Для цього можна використовувати круглу або кісткову щітку. Круглою щіткою невеликого діаметру можна укласти волосся в локони. Однак для довгого волосся повітряне укладання підходить не сильно. Тому можна зробити наступне: починати укладання щіткою тільки коли волосся вже наполовину висушене. Якщо воно занадто мокре, то таке укладання не дасть результатів; починати таку укладку слід з нижнього волосся, при цьому закріпивши верхнє на маківці шпилькою або кліпсою; кожне пасмо окремо потрібно прочісувати проти росту волосся, трохи натягуючи щітку. І повторювати такий принцип поки пасмо висохне повністю.

За допомогою круглої щітки можна досягти більш-менш міцний ефект хвилястості, все залежить від сили волосся, перш за все тоді, коли пасмо повністю накручене на щітку і повітря направляєтеся на нього саме в такому стані. Щітками з великим діаметром можна досягти хвилі на кінцях волосся і стійкість біля коріння.

Увага: важливо! Кожне пасмо спочатку підсушіть теплим повітрям, потім переключивши фен на холодну сушку, при цьому не прибираючи щітку з цього положення, поки волосся остаточно не охолоне. Весь секрет у тому, що таким чином волосся набуває додаткову пружність і тримає форму протягом тривалого часу.