Секрети ідеальної шкіри для кожної жінки

Ранок кожної жінки починається з уважного огляду своєї зовнішності в дзеркалі. На обличчя відкладають свій відбиток безліч факторів – стрес, екологія, вік, неправильне харчування. На допомогу приходять чарівні засоби декоративної косметики. Психологи стверджують, що для всіх жінок дуже важлива їх краса і здоров’я. Тому, важливо наносити макіяж регулярно, тому що жінка, яка виглядає ідеально і доглянуто, почуває себе впевнено і відповідно настрій, теж відмінний.

156618b669c48a01534d2f547aeedc2bУ сучасному світі косметичних засобів є все необхідне, щоб відчути себе чарівницею і одним помахом пензлика змінити свою зовнішність.

Тональний крем – це один з базових засобів і він допоможе приховати всі недоліки шкіри, а так само зробити ваше обличчя сяючим і свіжим. Тональна основа відрізняється не тільки за кольором, але і за текстурою. Є тональна основа для чутливої шкіри, для жирної шкіри і, навпаки, для сухої шкіри, а так само тональна основа тривалої дії, яка буде виглядати ідеально у вас на обличчі до 24 годин. Головне правильно підібрати підходящий варіант.

Наприклад, для комбінованої шкіри підійде тональна основа для чутливого типу. Якщо шкіра пересушена, то треба використовувати тональний крем зволожуючий. Для жирної шкіри треба підібрати тональний засіб без жиру.

При проблемній шкірі треба користуватися спеціальними лікувальними тональними засобами.

Основне правило нанесення тональної основи – це нанесення на суху шкіру вологим спонжем. Якщо шкіра жирна, то зверху припудрюємо проблемні місця.

Для того щоб приховати невеликі дефекти шкіри використовують коректор – він щільніший ніж тональний крем і добре приховує пігментні плями і родимки. Використовують коректор перед тональним кремом. А ось синці під очима приховують консилером так як він має легку текстуру і наноситься непомітно.

Як же правильно підібрати тон? Продавці в магазинах рекомендують пробувати тональний крем на тильній стороні долоні, але правильніше нанести пробник на обличчя. Бажано підбирати тональний крем тон в тон або на тон світліший ніж шкіра.

Підводячи підсумки, хотілося б зупинитися на деяких хитрощах нанесення макіяжу.

Якщо ви користуєтеся основою під тональний крем, то дайте час засобу вбратися перед тим, як наносити тональний крем.

Не наносите макіяж при штучному освітленні так як при денному світлі ваш макіяж буде виглядати інакше.

 
Враховуючи ці тонкощі, ви завжди будете виглядати чудово!