Секрети гарного манікюру

Доброзичлива атмосфера, сучасне обладнання та висококваліфікована робота майстрів — ось що приваблює клієнтів в салонах краси.

images_cms-image-000003449Варіацій манікюру пропонується дуже багато, з різним покриттям і різними супроводжуючими процедурами. Можна вибрати, наприклад, європейський «сухий». При ньому кутикулу відсувають маленьким дерев’яним інструментом після нанесення пом’якшуючого засобу і на завершення обробляють препаратом, що сповільнює ріст. Дуже приємний японський манікюр, що супроводжується масажем рук і розслаблюючими ароматними ваннами, а також гарячий манікюр, при якому використовується теплий поживний лосьйон.

Найбільш ефективний і безпечний апаратний манікюр, який залишає шкіру рук сухою протягом всієї процедури. А найпопулярнішим вважається мinx-манікюр, з наклеюванням малюнка — імітація будь-якої текстури і навіть фотографічного зображення. Найбільш ефектним і ошатним вважається акриловий манікюр, при якому використовуються витончені прикраси з акрилу, а самим довговічним — перманентний, з гель-лаком або біогелем. Особлива технологія акрилового, або гелевого нарощування використовується і при кришталевому манікюрі зі створенням об’ємного малюнка і блискучого покриття.

Однак неправильно стверджувати, що секрети красивих рук відомі тільки майстрам салонів краси. Руки потрібно поважати і доглядати за ними так само ретельно, як і за обличчям. Переклад слова «манікюр» з латині означає саме «догляд за руками». Навіть найдосвідченіший фахівець затрудняється зробити красивими руки, господиня яких поводиться з ними недбало.

Щоб регулярно доглядати за руками, потрібно порівняно небагато часу, але це дозволить підтримувати красу і свіжість шкіри рук навіть при нерегулярному відвідуванні сеансів манікюру. Секрети домашнього догляду за руками досить прості. Досить стежити за ростом нігтів і коригувати їх форму; видаляти задирки; не допускати, щоб руки регулярно мерзли. Від цього шкіра буде сильно лущитися, а звичка не витирати руки рушником призведе до стягання ніжної шкіри біля нігтів і появи задирок.

Ще одне правило: мити тарілки, протирати пил, прати — тільки у спеціальних рукавичках. Не варто замислюватися, які саме хімікати включені до складу миючих засобів, краще просто берегти від них шкіру рук. Щодня потрібно використовувати доглядаючий крем.