Секрети догляду за волоссям

Волосся жінки привертає до себе особливу увагу з боку чоловіків. І тому кожна жінка прагне до того, щоб її волосся було доглянутим, привабливим і розкішним.

Без названия (13)Щоб ваше волосся завжди виглядали привабливо необхідно забезпечити йому належний догляд.

Догляд за волоссям дозволяють забезпечити спеціальні засоби, які сьогодні продаються у магазинах. Щоб забезпечити належний догляд необхідно вибирати ті засоби, які добре підходять саме для вашого типу волосся.

Волосся як пух

Якщо ваше волосся досить легке і не здатне тримати укладку, то необхідно скористатися спеціальними засобами, що дозволяють зробити важчим волосся. Для цього його слід злегка зволожити. Для зволоження можете скористатися спеціальними лосьйонами, тільки дивіться на те, щоб в їх складі не було спирту. Для використання такого засобу нанесіть на долоню руки кілька крапель і розітріть рідину прямо в руках, після чого слід трохи пройтися по волоссю вологими руками.

Надаємо блиск волоссю

Якщо ви є володаркою темного волосся, незалежно від того пофарбоване воно чи ні, ви можете використовувати цей спосіб для того, щоб надати йому неповторний блиск. Для цієї мети можете використовувати звичайну каву. Щоб добитися ефекту блиску приблизно на 10 хвилин перед миттям волосся нанесіть на їх поверхню кавову гущу. Якщо регулярно проводити дану процедуру, то можна буде вирішити проблему з лупою.

Використання шампунів для жирного волосся і від перхоті

У складі таких засобів можна знайти спеціальні луги, які дуже погано переносить волосся. І відповідно якщо ви використовуєте такі косметичні засоби, то потрібно забезпечити все для відновлення кислотно-лужного балансу шкіри голови. Для досягнення цієї мети необхідно додавати кислоту у воду, якою буде проводити ополіскування води після миття. Як кислоти для води може використовуватися сік лимона або розчин оцту.

Інші засоби

Деякі жінки страждають від надмірної тонкості і сухості волосся. Щоб вирішити дану проблему можна зробити коротку стрижку. Завдяки цьому волосся стане густішим і зможе оздоровитися. Також боротися з цією проблемою можна шляхом використання спеціальних масок, які потрібно наносити на коріння волосся і тримати там деякий час.