Секрети дієт для швидкого схуднення

Чимало людей, як серед жінок, так і серед чоловіків, ретельно стежать за своїм здоров’ям і зовнішнім виглядом, рано чи пізно стикаються з питанням про те, як можна скинути кілька зайвих кілограмів, причому так швидко, як це можливо.

Без названия (5)Найкращою відповіддю стане порада про зміну свого раціону відповідно до спеціалізованої дієти для швидкого схуднення. Найбільш популярні в цьому типі дієт програми харчування, об’єднані під загальною назвою «вуглеводна дієта», зокрема тому, що саме вони відмінно зарекомендували себе.

Як правило, дієта має на увазі під собою такий принцип харчування, коли кількість калорій зведено до мінімуму, крім цього раціон максимально збіднюється білками, виключаються, на скільки це можливо, мінерали і харчові волокна. Крім цього існує особливий тип, іменований «білкова дієта», який також дозволяє досягти заданої мети – різкого схуднення. Проте слід розуміти, що скинутий таким чином вагу досить швидко повернеться назад. А це означає, що дієта найбільш доречна при підготовці до якого-небудь важливого заходу, виглядати на якому хотілося б гідно.Слід знати, що всі дієти для швидкого схуднення відносяться до типу жорстких дієт. Фахівці рекомендують застосовувати дієти такого роду не більш ніж кілька днів поспіль, інакше це може шкідливо позначитися на здоров’ї.

У будь-якому випадку важливо розуміти, що будь-яка жорстка дієта – це сильний стрес для організму. Однак якщо заради гідного зовнішнього вигляду ви готові піти на ризик, то хотілося б поділитися кількома перевіреними рецептами швидких дієт. Однією з найбільш популярних є дієта, в основі якої лежать рецепти горохової каші. Причина криється в тому, що саме горох є продуктом із високою енергетичною цінністю. А це означає, що людина, яка вирішила випробувати таку дієту, може дозволити собі пов’язану з фізичними навантаженнями діяльність без шкоди для організму.

Позитивною якістю є ще й те, що горох по своїй природі ситний продукт, що дозволяє на довгий час забути про відчуття голоду. Друга дієта, про яку хотілося б розповісти, незаслужено користується меншою популярність. В основі дієти лежить такий продукт, як манна каша. Як не дивно, стереотипи свідчать, що манна каша є причиною набору зайвої ваги, а не навпаки. Проте в реальності саме ця страва дозволяє скинути зайві кілограми, не відчуваючи при цьому якого-небудь дискомфорту. Готувати кашу слід без масла і цукру. Меню при такій дієті досить-таки одноманітне, полягає воно в триразовому харчуванні кашею без будь-яких добавок. Звичайно, її можна урізноманітнити додаючи сухофрукти і горіхи, однак для досягнення максимального ефекту не рекомендується цього робити.