Секрети діамантів

Діамант! Від одного слова в душі кожної жінки піднімається хвиля радості. Цей камінь досі користується шаленою популярністю, на якому континенті ви б не знаходилися. Гарний він? Ні! Він прекрасний своїми гранями, кольором і проникаючим всередину сяйвом.

2657Ідеальний колір гранованого алмаза — прозорий, хоча допускаються і інший варіант. Від цієї якості і якості огранювання залежить цінність каменя. Визначити, наскільки добре проведена обробка можна на око, якщо уважно вивчити внутрішність діаманта: якщо готовий виріб дозволяє променю світла не тільки проходити всередину, але і переломлюватися, розсіюючись веселкою, то перед вами якісний продукт.

Колірна гамма діамантів залежить від того, в якій породі його знайшли, так що не дивуйтеся, що в ювелірних магазинах вам можуть запропонувати сережки або колечко з каменем світло-жовтого або коричневого відтінку. Бувають діаманти навіть червоних, зелених і синіх кольорів. Правда, їх насиченість теж не завжди однорідна.

До речі, вас також можуть зацікавити ефектні та вишукані кольца с бриллиантом, які ви можете придбати на сторінці oniks-online.com.ua за досить приємними цінами.

Цікаво й те, що навіть на перший погляд чистий камінь може мати вкраплення, тобто наявність іншого мінералу всередині. Якщо промінь світла переломлюється не в центрі каменю, а десь вище, то перед вами не зовсім якісний продукт. Чим менше в уже огранованому алмазі плям, тим вища вартість каменю.

Великі алмази — це велика рідкість. 1 карат дорівнює 200 мг. Але і тут є своя особливість: навіть при значному розмірі каменя його вартість залежить від відстані від підстави кільця до верхньої межі і кількості його граней. Форма самого діаманта теж впливає на ціну товару: чим більше граней, тим дорожчий камінь. Ідеальним вважається той, де можна нарахувати 57 граней.

Сподіваємося, що стаття виявилася корисною для вас, тож будемо раді, якщо ви поширите лінк на неї в соціальних мережах.