Секрети бурштину: користь і краса

Жінки з нерозвиненою щитовидною залозою про користь бурштину необробленого знаю мало, але ті, хто відчувають незручність від «чоловічого» кадика, практично всі носять бурштинове намисто в районі ямочки під шиєю. Це спочатку здається, що камені будуть натирати ніжну шкіру і псувати зовнішній вигляд декольте: насправді, бурштин — камінь м’який, зручний і дуже теплий. Один раз надівши його на себе, рідко хто розлучається з такими намистом надовго.

slider4_098Історія передбачає, що продаж бурштину почався ще за часів первісних людей, тільки існував він в вигляді обміну на їжу або знаряддя виробництва. При розкопках древніх поселень вчені знайшли камені, на яких був висічений процес збору бурштину і передача його від одного власника до іншого в обмін на списи і стріли. В іншому, є і наскальні малюнки жінок з намистами на шиї, де камені нагадують необроблені шматки застиглої смоли.

В даний час дивовижну соснову «сльозу» навчилися обробляти і вправляти в золото і всрібло. Краса бурштину настільки заворожує, що його екземпляри з маленькими представниками мошок і павучків всередині каменю вважаються витвором мистецтва і коштують досить дорого. Вартість бурштину визначається і розміром каменя, і його кольором, і якістю обробки, включаючи роботу по вправлянню в оправу і вартість останньої.

Ювелірні вироби з бурштину цінуються у всьому світі. Жінки зазвичай носять набори з цього каменю, куди входять намисто на шию, браслет на руку, кільця на вказівний і середній палець, сережки довгі і короткі з одним каменем або декількома екземплярами різної величини. Особливо цінуються бурштинові краплі у вигляді підвіски або ті ж сережки, в яких оправи практично не видно або є тільки кріплення у вигляді ланцюжка.

.