Секрет обручки

Обручка здавна стала головним атрибутом весільного торжества. Одягаючи цю прикрасу на руку другій половинці, закохані роблять таємний ритуал, пов’язуючи один одного міцним зв’язком. Звідки ж пішла ця традиція?

2 (1)У моду кільця увійшли ще в Стародавньому Єгипті, де, свого часу, навіть з’явився ієрогліф, що має форму кільця і позначає щось нескінченне. Вважається, що саме тут і виникла традиція одруження. Єгиптяни носили кільця на середньому пальці лівої руки. Існували кільця і в Стародавньому Римі, але там вони стали необхідним предметом туалету тільки у жінок. Тут одруження відбувалося ще до самого весільного дійства, причому, найчастіше задовго до весілля. Жінка зобов’язана була носити залізне кільце, щоб продемонструвати той факт, що вона зайнята. Після весілля ця прикраса знімалася і надягалося золоте кільце. Звичай одягати обручку саме на весіллі з’явився в єврейській традиції, де на заручинах наречений дарував коханій монетку в знак своїх серйозних намірів, а безпосередньо під час обряду — кільце, яке обов’язково мало бути із золота. Таким чином, виходить, що обряд дарування кілець — це дуже важливий елемент зв’язку двох людей. Тобто, виходить, що може не бути самого весілля, нареченій не обов’язково вибирати весільну сукну, не обов’язкові повинні бути гості, але ось кільце — це те, без чого зв’язку якби і немає.

До речі, на сторінці http://www.zbird.com.ua/ua/category/svad4ba15pomolvka ви можете придбати красиві обручки для себе та своєї половинки!

А чи замислювалися ви, чому кільця носять саме на безіменних пальцях? Наприклад, в Китаї вважають, що пальці символізують певні поняття. Великі — це батьки, вказівні — брати і сестри, середні — ми самі, безіменні — друга кохана половинка, мізинці — діти. А тепер спробуйте скласти долоні «в замок» і підняти пальці попарно. Всі зможуть, а безіменні — ні. Те ж саме відбувається, якщо скласти долоні одна з одною і спробувати «відірвати» пальці один від одного.

Мабуть, саме тому ще в давнину люди помітили, що саме безіменні пальці і надіті на них кільця є символом нескінченної любові.