Секрет ідеальної пари

Буває, дивишся на яку-небудь пару і думаєш: «ось вони бездоганно підходять один до одного, просто ідеальна пара!» Що ж ми маємо на увазі, говорячи таку фразу? Завдяки яким параметрам виникає відчуття того, що перед нами дійсно «ідеальна пара»? Деякі, можливо, оцінюють за зовнішнім виглядом, наприклад, коли ми бачимо мужнього, сильного чоловіка з атлетичною статурою, а поруч така дюймовочка, маленька, тендітна і ніжна.

smile-0140-sm-0028Або буває, що закохана пара дуже схожі один на одного, майже як брат і сестра, і з ходу багато можуть сказати: «ах… як вони ідеально один одному підходять»! Тобто в основному люди оцінюють по тому, як та чи інша пара виглядають разом. Але ж зовнішніх причин недостатньо, щоб по-справжньому підходити під таке, можна сказати, високе «звання» ідеальної пари.

В першу чергу, звичайно, пари повинні мати ідеальні стосунки, а до цього мають мати спільні погляди на життя, сумісність темпераментів, терпимість один до одного. Людям, які ідеально один одному підходять, завжди цікаво спілкуватися між собою, у них багато спільних точок дотику, схожі погляди на певні речі і вони завжди як би доповнюють один одного. Але в той же час, для того, щоб ваші стосунки були ідеальними, необхідно звичайно «попрацювати» над ними.

Що ж потрібно зробити для того, щоб знайти в цьому величезному світі, свою ідеальну половинку? Для початку, викинути з дому всі улюблені книжки і журнали, де пишеться про те, як зустріти свій ідеал. Можливо, поки ви займаєтеся регулярним читанням цієї «корисної літератури, десь зовсім поруч, неспішно прогулюється ваш ідеал. Тому набагато дієвіше буде, якщо ви будете більше спілкуватися з друзями і заводити нові знайомства.

Далі необхідно враховувати той факт, що коли ми знайомимося з людиною, то найчастіше формується у нас абсолютно не повна думка про неї. Тобто ми помічаємо якусь одну або дві риси його характеру, найбільш яскраво виражені, а інших просто не помічаємо, так і часом навіть не замислюємося. Так, наприклад, який-небудь романтик, готовий на абсолютно божевільні вчинки, виявиться не дуже розумним або зовсім не мужнім.

Подібна ситуація особливо спостерігається в період закоханості. Не дарма народна мудрість говорить: «Любов сліпа». Крім того, дуже часто ми самі нагороджуємо людину рисами характеру, які хотіли б у ній бачити. А буває, що навмисне, собі ж на шкоду намагаємося не помічати його недоліків.

Стан закоханості, безумовно, чудовий, він п’янить, підносить, але якщо ви хочете знайти для себе ідеальну пару, потрібно тверезо дивитися на речі. І судити про вашого обранця не тільки за спільними тусовками, вечірками і проведенням вільного часу. Адже у сімейному житті все набагато складніше…

Для початку, придивіться до сім’ї, в якій виросла людина, яка атмосфера панує в його сім’ї, які життєві позиції займають його батьки та інше. Подумайте, чи не суперечать все це вкупі вашому світогляду. Адже дуже багато залежить в людині від батьківського виховання і від того, які життєві принципи вони в нього заклали. Як вже говорилося вище, для розвитку гармонійних відносин, близьких до ідеальних, потрібно докласти часом чимало зусиль.

Так, припустимо, ідеальні стосунки двох людей мають на увазі вміння обох партнерів йти на компроміс, адже без цього неможливі ні одні сімейні відносини. Необхідно навчитися повністю довіряти один одному, і не мучити ревнощами на порожньому місці. Намагайтеся як можна більше разом відпочивати, прагніть до того, щоб всі важливі справи ви робили разом, чи то підготовка до свята або спільний сніданок. Не забувайте частіше проявляти щирий інтерес до справ свого партнера. І звичайно, поважайте один одного.