Сарафани, які зводять з розуму

Правильно підібраний сарафан здатний творити чудеса. А різноманітність моделей, здатних звести з розуму не тільки жіночу стать, зростає з кожним роком. Раніше, вони асоціювалися зі скромним кроєм. Отже, ми запропонуємо вам декілька цікавих варіантів цього нехитрого одягу.

1409123350_sundresses 2015По-перше, напівпрозорі і мереживні тканини володіють притягаючим ефектом. А якщо сарафан виконаний з таких матеріалів, то що може бути миліше цього. Особливу зворушливість проявляють гіпюрові і мереживні вставки. Але, будьте обережні з великою кількістю мереживної тканини. Адже якщо з нею перебір, то ви можете здаватися позбавленою смаку жінкою. Радимо бути дуже акуратною з відвертими нарядами.

Друга модель, що полюбилася багатьом дівчатам – сарафан з розрізами. Адже це дуже інтригує, коли трохи видніється частина оголеного тіла. Особливо гарно, коли поділ розвівається на вітрі, завдяки тому, що розрізаний. Розбавити образ можна взуттям на грубій підошві. А якщо хочете додати перчику модному луку, то за вас це зробить відкрита спина. Це виглядає дуже привабливо і просто порятунок для дівчат з маленьким розміром грудей. Акуратно підбирайте сарафан з невеликою кількістю розрізів, тому що є ймовірність зіпсувати образ мавки.

Третій варіант, який говорить сам за себе – це бретельки. Ну що може бути сексуальніше, ніж ці тоненькі лямочки? Додасть чуттєвості образу і візуально подовжить шию – глибоке декольте. Особливо красиво, такий сарафан підкреслить прекрасні лінії плечей. Цікаво виглядають, декоровані намистом бретельки. Мало того, що це дуже жіночно і по-літньому, так вони ще і замінюють біжутерію. Протипоказані такі моделі сарафанів дівчатам, з досить пишними грудьми і плечима.

Заключною і класичною моделлю є довгий сарафан. Це ж дуже універсальна річ, адже він здатний приховати недоліки вашої фігури. До того ж, він чудово маскує маленькі груди. У цьому сезоні в тренді піжамний стиль і ця мода не обійшла стороною сарафани. Створити ідеальний образ можна самій. Досить знайти вподобану вам тканину і відправитися до кравчині. Це дуже зручно. Але можна прогулятися і в модних бутіках знайти свій ідеальний сарафан.