Самокат: з якого віку можна починати кататися?

Самокат — це не тільки засіб пересування, гарна розвага, але ще і повноцінний тренажер. У процесі катання задіяні численні м’язові групи організму, що благотворно позначається на фізичному стані людини. Для того щоб їзда на самокаті приносила не тільки користь, але ще і радість, потрібно правильно вибрати самокат.

mgp_vx_9_pro_fades_pink_teal-800x800З якого віку можна почати освоювати самокат?

Починаючи з двох років дитина цілком здатна впоратися з керуванням. Спочатку малюк буде просто катати самокат за ручку — це нормально. Не квапте малюка, нехай він звикне до нього, придивиться, коли буде готовий — почне сам. Процес прискориться природним чином, якщо у нього перед очима буде зразок — покажіть дитині як правильно кататися. Приклад інших ДІТЕЙ на дитячому майданчику теж відмінний мотиватор.

У віці до чотирьох років рекомендується вибирати триколісні моделі — вони більш стійкі і безпечні. Віддайте перевагу тому варіанту, у якого два колеса попереду, а одне — ззаду. Такий самокат відмінно тримається на дорозі і легко управляється.

Як вибрати самокат?

Сучасні виробники пропонують великий асортимент. Це ідеальне втілення поєднання ціни та якості. Існують версії:

 

  • для дітей;
  • підлітків;
  • дорослих.

Конструкції бувають складні і нескладні. Яка підійде саме вам, вирішити просто — зверніть увагу на наступні нюанси.

Колеса

Матеріал виготовлення. Вони повинні бути поліуретанові/гумові — в міських умовах вони забезпечать максимальний комфорт. Пластикові колеса змусять вас відчути кожну нерівність асфальтового покриття. Крім того, пластик видає своєрідний деренчливий звук при катанні.

Діаметр залежить від умов катання: маленькі варто вибрати, якщо плануєте кататися по ідеальному майданчику, середні — якщо на шляху вашого прямування бруківка і асфальт не дуже хорошої якості.

Ширина коліс — чим цей параметр більший, тим стійкішим буде самокат, менші — швидкісні.

Рама

Сам корпус самоката може бути як пластиковим, так і алюмінієвим. Останній варіант важчий і довговічніший.

Кермо

У дитячій моделі має регулюватися по висоті і «росту» разом з дитиною. На ручках повинні бути накладки з якісного прогумованого матеріалу.

Самокат забезпечить вам веселе і цікаве дозвілля.