Сайт для вагітних “Стукіт серця” — найповніший ресурс з інформацією для майбутніх батьків

“Стукіт серця” — школа материнства онлайн — це унікальний україномовний курс підготовки до вагітності, пологів і догляду за немовлям. Усі лекції створені фахівцями у своїх галузях, лікарями з практикою та сучасним поглядом на медицину, тренерами та консультантами з великим досвідом роботи у своїх сферах.

Після проходження курсу лекцій «Впевнена мама: з першого стукоту серця до щасливих обіймів», Ви позбудетеся від страхів і сумнівів, що супроводжують вагітну. А головне — збережете цю впевненість протягом всієї вагітності, без страху підете на пологи та будете народжувати «з посмішкою на обличчі», отримаєте справжню радість і задоволення від всього періоду материнства.

школа метаринства

Курси для вагітних сьогодні є чи не при кожній жіночій консультації, але якість навчання у них часто можна поставити під сумнів, інформація, яка подається, може бути застаріла і далеко відходити від принципів природних пологів. Крім того, буває складно знайти час, адже його обираєте не Ви. А якщо Ви хочете відвідувати їх з чоловіком, то це подвійна проблема. Не менш важливим є той факт, що не усі чоловіки почуваються комфортно на таких лекціях чоловікам не дуже комфортно, адже він може бути там одним. Це одна з причин, чому чоловіки перестають відвідувати навчання, або й навіть не починають. Формат онлайн курсу у цих випадках усі ці проблеми усуває — уроки Ви переглядаєте у зручний час, можете переглядати повторно і разом з чоловіком. Виникли запитання? Не проблема — щотижня Ви маєте можливість відвідати онлайн-вебінар із відповідним лектором, де буде обговорена раніше висвітлена тема, а також є можливість поставити запитання та обговорити детальніше важливі для Вас моменти.

Навчання в онлайн школі можна розпочати в будь-який момент, навіть починаючи з середини вагітності! А головне — навчайтеся разом із майбутнім татом малюка! Він дізнається багато про Ваш психологічний і фізіологічний стан, на партнерських пологах буде розуміти, чим краще допомогти Вам, а згодом буде впевненим у догляді за новонародженим малюком.

У багатьох випускниць школи вже з’явилися чудові малюки, і вони з гордістю розповідають про нашу школу, яка допомогла їм щасливо виносити вагітність і відчувати себе впевнено під час пологів!

Сайт для вагітних “Стукіт серця” — це не лише онлайн школа, це різносторонній ресурс для вагітних, молодих мамів і татів, який містить статті про вагітність, здоров’я, догляд і виховання дітей, стосунки у сім’ї, психологію і саморозвиток. Велику увагу відведено здоровому і корисному харчуванню та окремий розділ унікальних авторських рецептів від Лілі Гавриляк, засновниці школи.

Стукіт серця — це сучасний сайт для майбутніх батьків, який поєднав у собі прогресивну онлайн школу та інформаційний портал зі статтями про вагітність, догляд і виховання дітей, природне і приємне батьківство, здорове харчування. Все те, що зробить життя молодих батьків щасливим, гармонійним і радісним.

Джерело: сайт для майбутніх мам stykit.com.ua